Головна Освіта В Туринківській школі проводити заходи щодо профілактики ВІЛ-СНІДу

В Туринківській школі проводити заходи щодо профілактики ВІЛ-СНІДу

339
0

Уже стало традицією в Туринківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводити заходи щодо профілактики ВІЛ-СНІДу, приурочені до Міжнародного дня порозуміння з Віл-позитивними людьми.

Цьогоріч  учитель біології Марія Вороновська разом із учнями 11 класу підготувала і провела засідання круглого столу: «Ми – молоді, красиві, щасливі. Не занапастімо себе…», метою якого стало застереження дітей від необдуманих кроків, акцентування уваги на дотриманні норм здорового способу життя.

Цікавим і змістовним було засідання, де звучала музика, учні переглянули документальний фільм про здоровий спосіб життя, який підготувала вчитель інформатики Ольга Скоропад, обговорили його, висловили свої думки, розповіли про причини Віл-інфікованості, шляхи передачі Віл-інфекції, про те, як Віл не передається. Ми, учні 10 і 11 класів, уважно слухали виступи лікаря-педіатра Марії Олійник та практичного психолога школи Оксани Чернюх, які  в доступній формі розповідали про проблему Віл-СНІДу, про те, як важливо з розумінням і підтримкою ставитися до Віл-інфікованих людей. Вчитель біології Марія Вороновська наголосила на тому, що, аби бути здоровим, енергійним, творчо активним, не скорочувати власне життя, необхідно змолоду боротися за збереження і поліпшення свого здоров’я. Учні 11 класу Василина Наконечна, Володимир Наконечний, Андрій Мороз, Мирон Бішко, Наталія Гейко, Христина Коваль, Мирослава Пенцак, Зоряна Купецька, Світлана Климко, Василь Ребрина, Мирослав Ломага підготували міні-виступ агітбригади, в якому закликали молодь обирати життя, здоров’я, майбутнє!

Директор школи Марія Висоцька подякувала всім за змістовно проведений захід, наголосила на актуальності і важливості піднятої теми, побажала всім здоров’я, мудрості, спокою і миру.

Наталія ГЕЙКО, учениця 11 класу Туринківської ЗОШ.