Головна Особистості Учитель із великої літери – Раїса Степанівна Максимів

Учитель із великої літери – Раїса Степанівна Максимів

548
0

Раїса Степанівна Максимів — педагог від Бога, учитель із великої літери, вона понад 40 років викладає історію і правознавство в Дублянській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Не одне покоління учнів і випускників школи вела і веде Раїса Степанівна цікавими і суворими, героїчними і трагічними сторінками української і світової історії, прищеплює дітям любов до Батьківщини, рідного краю, пошану до народних традицій.

У творчому доробку цього талановитого вчителя-методиста – переможці і призери районних, обласних, всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів з історії України, всесвітньої історії та правознавства.

«Раїса Степанівна – більше, ніж учитель, для неї історія – більше, ніж шкільний предмет», — розповідає багаторазова переможниця обласних, всеукраїнських та Міжнародної олімпіад з історії Софія Кузьмінська, нині студентка Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Вона не тільки досконало знає історію й цікаво її викладає, а легко та невимушено спонукає кожного свого учня до самонавчання, до самовдосконалення, вчить не просто знати історичні факти та дати, а думати, аналізувати, порівнювати, прогнозувати».

Раїса Степанівна неодноразово нагороджувалася грамотами районного відділу освіти, номінант "учитель року" обласного департаменту освіти і науки, Кабінету Міністрів України.

Цьогоріч нарешті Раїсі Степанівні Указом Президента України присвоєно звання Заслуженого вчителя України.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів щиро вітають Раїсу Степанівну Максимів із високою оцінкою її педагогічної діяльності та бажають подальших великих творчих звершень.

Наш кореспондент.