Головна Освіта В Туринці на Жовківщині відбувся районний семінар-практикум для педагогів

В Туринці на Жовківщині відбувся районний семінар-практикум для педагогів

152
0

«Галицька Січ» — це звучить гордо

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це — святий обов’язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цю почесну місію, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

19 листопада Туринківська ЗОШ І-ІІІ ступенів приймала гостей. Тут відбувся районний семінар-практикум педагогів-організаторів на тему “Роль педагога-організатора у формуванні громадської свідомості підростаючого покоління з метою патріотичного виховання”. Понад тридцять педагогів-організаторів із закладів загальної середньої освіти району завітали до нашого навчального закладу. Присутніх привітала і ознайомила з роботою школи директорка М. М. Висоцька. Презентували себе учасники учнівського парламенту, які працюють під керівництвом педагога-організатора М. В. Слуки та заступників директора.

Згодом учасники семінару мали можливість побачити захід, який традиційно проходить у нашій школі дещо пізніше, 6 грудня, у День Збройних Сил України: посвяту хлопців 10 класу у громадське об’єднання “Галицька Січ” (діє з 1996 року). Основними напрямками діяльності «Галицької Січі» є виховання молоді в дусі українського патріотизму, загальна фізична підготовка, вивчення історії України та її війська, початкова військова підготовка, організація та проведення культурних заходів.

Підготовка та проведення семінару лягли на плечі нашого молодого педагога-організатора М. В. Слуку, яка чудово впоралася зі своїм завданням, вміло підібравши собі команду для співпраці: класного керівника 10 класу О. Б. Вус, нашого незмінного хореографа, вчителя зарубіжної літератури О. А. Комісарчук та вчителя Захисту Вітчизни І. Й. Вегу.

На закінчення директор Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості Ірина Степанівна Чурій привітала юнаків із посвятою у «Галицьку Січ» та побажала їм залишатися такими ж серйозними, відважними та мужніми, якими вони були в цей день.

Сподіваємось, що кожен із присутніх почерпнув для себе щось нове та корисне для формування у школярів основних патріотичних цінностей.

 

Ярина КУПЕЦЬКА,

заступник директора школи з ВР