Головна Освіта Відбувся День працівника освіти в Рава-Руському професійному ліцеї

Відбувся День працівника освіти в Рава-Руському професійному ліцеї

429
0

І знову золотокосий вересень приніс довгоочікуване всіма педагогами свято – День вчителя. Словами «Вітаємо з Днем працівника освіти!» зустрів ліцей своїх викладачів та майстрів виробничого навчання. А коли сонечко зазирнуло в актовий зал грайливими промінцями, група офіціантів та барменів із допомогою майстрів виробничого навчання М. Карпляк, І. Холод та класного керівника О. Середяк підготували та провели професійно-орієнтований святковий концерт під назвою «Ліцей-кафе».

Дівчата гр.14 Валерія Гіршвельд, Олена Кононець, Вікторія Прибула розпочали свій виступ оптимістичною, сповненою надій піснею «Добрий ранок, Україно!», а потім потішили своїх наставників позитивним фоторядом викладачів і майстрів виробничого навчання.

Адміністратор кафе Вікторія Прибула піcля сердечного привітання запропонувала гостям зробити замовлення з незвичайного меню:

– напої «Першокурсний» та «Викладацький»;

– перші страви — суп «Сучасні ритми» та солянка «Наш майстер»;

– другі страви — печиво по-учнівськи «І ні туди, і ні сюди…» та асорті  «Тисячі думок за один гуртожиток»;

– десерт — торт «Міфічні руїни» та морозиво «Фантазія»;

– бенкетна страва «Фарширована голова».

Офіціанти пригостили дирекцію ліцею напоєм «Першокурсним», а  учениця гр.14 Христина Шпилюк подарувала пісню-натяк «Ми щасливі діти!».

Наступними приймали вітання працівники адміністрації ліцею, яких пригощали печивом по-учнівськи «І ні туди, і ні сюди…» та романтичною піснею «Закохалася» у виконанні учениці гр.14 Діани Пасічник.

Адміністратор промовив велику мудрість:

Вклонімося низько вчительській долі

І шану святу крізь віки пронесемо,

Серця подаруєм в дитячих долонях

І щедру любов принесемо.

Також викладачів чекала страва від шеф-кухаря — напій «Викладацький» і вітання від вокально-інструментального дуету (учениця гр.14 Валерія Гіршвельд та учень гр.34 Олег Луців) «Сам собі країна».

Працівники кафе розповіли, що їм цікаво мандрувати Країною знань разом з улюбленими майстрами виробничого навчання, які завжди знайдуть відповіді на всі питання і допоможуть у будь-якій ситуації. На завершення офіціанти піднесли наставникам солянку «Наш майстер».

Особливо відзначив адміністратор любов учнів до креативного керівника гурткової роботи Віктора Луцика, кому офіціант запропонував суп від спонсора «Сучасні ритми».

Для майстрів виробничого навчання та керівника гурткової роботи дівчата гр.14 Оксана Теглівець, Олена Кононець, Вікторія Прибула представили сучасний танець.

Уважили освіжаючим десертом «Міфічні руїни» невтомних бджілок – працівників бухгалтерії, а також ліричною піснею «Люди, як кораблі», яку подарував учень гр. 22 Олексій Кубай.

Щоденно вирує життя в гуртожитку ліцею, де діти не лише відпочивають, але й створюють різні шедеври. Затяті вигадники і талановиті виконавці своїх фантазій подарували працівникам гуртожитку асорті «Тисячі думок за один гуртожиток» та однойменну презентацію про учнівські будні.

Адміністратор підкреслив, що функціонувати без господарської служби та їдальні заклад би не зміг, тому що завжди приємно з’їсти щось смачненьке та зайти в чисте охайне приміщення. Офіціанти працівникам кухні та господарської служби подали морозиво зі збитими вершками «Фантазія», а учениця гр. 02 Ірина Білець — фольклорну пісню «Зелений дубок».

Вразили гостей працівники кафе феєрич-ною родзинкою меню – бенкетною стравою «Фарширована голова» та відеороликом із жартівливим інтерв’ю з викладачами і майстрами, яке підняло градус публіки до максимуму.

Діти підкреслили, що вони не ідеальні, що деколи не розуміють педагогів, виводять з рівноваги, поводяться на уроках погано, не завжди роблять домашні завдання, але з кожним роком усе більше розуміють, що все це — затишний ліцей, уроки, цікаві справи, — робиться заради них!

Учні гр.14 Оксана Теглівець, Евеліна Гадада, Вікторія Прибула, Олена Кононець, Христина Шпилюк, Валерія Гіршвельд укотре побажали успіхів, здоров’я, чистого неба, удачі у всіх справах усім працівникам ліцею та подарували пісню-символ Дня вчителя «Вчителько моя».

На завершення виступив тимчасовий виконувач обов’язків директора ліцею Андрій Лень, який подякував учням за чудовий концерт, а працівникам побажав здоров’я, натхнення в роботі, Божої благодаті та злагоди в родині домашній і ліцейній, а також відзначив кращих працівників грамотами.

Педагоги ліцею залишились щасливими та сповненими незабутніх вражень.

Ольга Голаєвич,
заступник директора з НВР.