Головна Проблема Хто подбає про учасників АТО?

Хто подбає про учасників АТО?

350
0

У редакцію газети «Відродження» звернувся голова Жовківської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Іван Дорош із наболілим питанням. Більше року тривають бойові дії на Сході нашої держави, чисельність учасників АТО зростає. Згідно із законодавством, нашим захисникам належить право виділення їм земельних ділянок. Якщо у Раві-Руській та Дублянах вирішенню даного питання соціального захисту приділяється належна увага, й знаходяться можливості земельного забезпечення, то у районному центрі, на превеликий жаль, вільних ділянок, як стверджує керівництво міськради, немає. Чи, можливо, вони відсутні саме для пільговиків, зокрема учасників АТО? Пан Іван розповів нам усе по порядку.

— Ще на початку липня поточного року Жовківська районна організація Радикальної партії О. Ляшка звернулася у Жовківську міську раду з проханням надати інформацію про виділення земельних ділянок жителям м. Жовкви за період 2014-2015 рр., а також про наявність заяв, що надійшли від учасників АТО і перспективи їх розгляду на черговій сесії міськради.

Ось яку відповідь ми отримали: «За період 2014-2015 років Жовківською міською радою розроблено один квартал індивідуальної житлової забудови між вулицями Зелена-Короленка в м. Жовкві. Виділення інших земельних ділянок під індивідуальну забудову носило локальний характер, зокрема на існуючих присадибних територіях, якими користуються жителі міста або члени їх сімей.

На час розгляду Вашого звернення до Жовківської міської ради надійшло близько 140 заяв від учасників АТО про виділення на території м. Жовкви земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову. Враховуючи той факт, що на території міста немає вільних територій, які б могли забезпечити виділення такої кількості земельних ділянок, міською радою ініційовано питання щодо виділення території за межами міста Жовкви, на території Воле-Висоцької сільської ради під дачне будівництво для учасників
АТО. На сьогоднішній день проектною організацією розробляється детальний план зазначеної території. Після його розроблення і затвердження у встановленому порядку буде проведена процедура виділення земельних ділянок заявникам».

Мене дуже дивує не діяльність керівництва Жовківської міської ради, а байдужість і пасивність депутатського корпусу, де є представники від різних політичних партій. Відважні чоловіки захищали територіальну цілісність і незалежність нашої держави, нас із вами, а ми не можемо їм віддячити, забезпечивши закріплені законодавчо гарантії. Відповідно до порядку денного отаннього засідання сесії Жовківської міської ради, депутати міста розглянули приблизно 30 питань про відведення земельних ділянок окремим громадянам, натомість учасникам АТО – жодного. А чи хто вболіває за наших героїв?

Наша районна організація зареєстрована 19 травня нинішнього року. Якщо матимемо своїх представників у Жовківській міській раді після місцевих виборів, то зобов’язуємось, і це не партійний піар, особливу увагу приділити вирішенню згаданого питання. З додатковою інформацією і пропозиціями просимо звертатися за номером телефону: 0675829138, Іван Дорош.