Головна Соціальне життя Успішне господарювання

Успішне господарювання

223
0

Із хорошим настроєм зустрічають своє професійне свято працівники ДЛГП ЛТП «Галсільліс». Радують вагомі виробничі показники.

Особливо теплі слова належать лісівникам Жовківського ліс-ництва цього підприємства, де керівником Роман Малоїд.

Роман Богданович працював майстром лісу, а від березня 2014 р. до березня 2015 р. був учасником АТО. Після повернення виконує обов’язки лісничого цього лісництва.

За порівняно короткий термін колектив працівників лісництва досяг значних результатів. На площі 65 га проведено всі види рубок догляду за лісом. З цих рубок заготовлено майже 1700 м3 деревини. З них – 476 м3 дієвої, що на 92 м3 більше, ніж минулого року. Зокрема, заготовлено більше таких цінних сортиментів, як пиловник та будівельний ліс хвойної породи. Вся заготовлена лісопродукція реалізована споживачами. Від її реалізації отримано майже 700 тис. грошових коштів, що на 270 тис. більше, ніж 2014 року. Ще одним здобутком в. о. лісничого є лісокультурна кампанія, яка проведена на високому технологічному рівні.

Адміністрація Жовківського ДЛГП ЛТП «Галсільліс» щиросердечно вітає працівників підприємства з професійним святом – Днем працівника лісу.

Ліс поправу є оберегом нашого народу, його життя, традицій. Тому хай щастить Вам у праці і повсякденному житті, хай наші лісові насадження благодатним теплом зігрівають серця кожного працівника лісового підприємства, примножують сили, додають енергії у праці у зміцненні нашої України.

Директор Василь САЛО.