Головна Проблема На Львівщині знову зявилась чупакабра

На Львівщині знову зявилась чупакабра

998
0

Історії про монстрів подобаються всім. Але ж чудовиська, зазвичай, мешкають у далеких казкових землях, на дні озер або в густих лісових хащах. Тому не дивно, що наші знання про них обмежуються нечіткими фотографіями або балачками, підтвердити які неможливо.

Але не так давно в різних регіонах нашого краю селяни зауважували невідому істоту, яка нагадувала міні-монстра — сумнозвісну чупакабру. Вона наводила страх на господарників і в нас, на Львівщині. З часом її ніби позбулися. Усе затихло. Нічого в господарствах вже не вимирало і не зникало. Та, мабуть, не надовго. Бо знову селяни стривожились. Так, минулого тижня у с. Погариську нашого району за одну ніч одразу в кількох господарствах пропало все поголів’я вухатих. Через це місцеві жителі й самі остерігаються виходити на вулицю, коли сутеніє.

У винищенні кролів селяни звинувачують дивну істоту. Серед тих, хто її бачив, і пані Галина. «Якась постать, як собака. Не собака…, а якось дивно стрибала, подібно до кенгуру», — пригадує вона. Однак науковці всі історії з чупакаброю називають байками. До хижих тварин, які в азарті можуть винищувати курей, кролів, належить лісова куниця, лисиця, єнотовидна собака тощо.

Селян ця ситуація дуже непокоїть. Підозрюють, в істоти є родичі. На день виходу часопису місцева влада вирішила звернутися до єгерів, аби з їхньою допомогою знешкодити звіра, який наробив стільки шкоди.

Наш кореспондент.