Головна Проблема Проблема сміття у Жовкві

Проблема сміття у Жовкві

520
0
Позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
Позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

У вівторок, 7 лютого, під керівництвом голови Жовківської РДА Надії Щур відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. У засіданні комісії також узяли участь голови Жовківської районної  та Жовківської міської рад – Роман Горбань і Петро Вихопень, перший заступник голови РДА Любов Дунець, керівник Жовківського МВУЖКГ Євгенія Оверко, члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій району на чолі з головою, депутатом Жовківської районної ради  Ігорем Муравським, керівники окремих підприємств, установ, організацій та представник народного депутата України.

У порядок денний внесено питання щодо вивезення ТПВ з м. Жовкви, так як ситуація склалася дуже критична.

Відкриваючи засідання, Надія Степанівна зазначила, що у понеділок, 6 лютого, на підприємстві «АВЕ Львів» відбулася робоча нарада щодо вивезення ТПВ з м. Жовкви і населених пунктів району за участю директора ТзОВ Юрія Грибана. На цій нараді безпосередньо обговорено питання щодо підписання угоди між Жовківською міською радою (яка провела конкурс і на початку року визнала переможцем ТзОВ «АВЕ Львів») і даним підприємством. Керівник компанії запевнив, що як тільки керівництво міської ради підпише угоду на вивезення ТПВ, підприємство зі свого боку забезпечить усі необхідні послуги.

Під час засідання присутніми було висловлено низку пропозицій та зауважень із урахуванням проблемного питання, ухвалено рішення: ситуацію з накопичення твердих побутових відходів на контейнерних майданчиках м. Жовкви визнати критичною. Необхідно звернутися з проханням до керівників ПП «Рома» (Роман Демчина) та Жовківського управління водного господарства (Василь Міндер), підприємств міста щодо сприяння надання техніки на оперативне вивезення ТПВ. Безпосередньо меру міста Петру Вихопню терміново провести позачергове засідання сесії міської ради, де заключити відповідні угоди. Також до 9 лютого поточного року укласти угоди з «АВЕ Львів» за результатами проведеного конкурсу, й до 28 лютого – заключити угоди між мешканцями міста Жовкви. Держспоживслужбі у Жовківському районі (Роман Гапоненко), Жовківському районному відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України» (Ігор Тутік) у тижневий термін провести дератизацію контейнерних майданчиків житлових районів міста Жовкви.

Зважаючи на те, що проблеми з вивезення ТПВ у м. Жовкві виникали впродовж 2016 і з метою запобігання такої ж ситуації у 2017 році, було попереджено голову Жовківської міської ради Петра Вихопня про відповідальність перед мешканцями міста за виконання своїх обов’язків.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.