Головна Проблема То де ж невідкладна медична допомога?

То де ж невідкладна медична допомога?

528
0

У № 8 газети «Відродження» від 2 березня 2017 року було опубліковано замітку «Замість медичної допомоги – допомога невідкладна» під рубрикою «Запитуєте-відповідаємо». Завідувач Жовківської поліклініки Олеся Бура розповіла редакції, що кабінет долікарської допомоги перенесено в інше приміщення, де проводиться ремонт, і називатиметься він кабінетом невідкладної допомоги.

На той час, наприкінці лютого, ремонтні роботи  завершували. Тобто, нині відвідувачі уже мали б нагоду скористатися невідкладною медичною допомогою.

Готуючи останній номер квітня, ми вирішили поцікавитися, як діє кабінет, адже у редакцію знову телефонують стурбовані мешканці і читачі, котрі просять допомоги у вирішенні питання. За вказаними координатами (перший кабінет праворуч від входу) вивіски  немає. Двері відчинені, проте всередині темно – немає жодного вікна — і порожньо. Ввімкнувши електрику, розглянули з літньою жінкою інтер’єр та меблі: стіл, два стільці і кушетка. Це так «обладнаний» кабінет невідкладної допомоги… Та ще й у сусідстві із рентгенткабінетом. Невідомо, хто має допомогти пацієнтові? Та й чи хтось сюди навідується?

Упродовж чималого періоду такий кабінет діяв на першому поверсі поліклініки – тут було просторо і затишно для кожного, хто потребував медичної допомоги. Люди старшого віку особливо довіряли результату артеріального тиску, виміряного медиками. Так було зручно усім пацієнтам. Проте відвідувачі забили у тривогу:  кабінет зачинено,  проводиться ремонт. І їх хвилювання недаремні, бо, як нам розповіли,  там надаватимуть інші медичні послуги. Проте двері зачинені, і ми реально не змогли з’ясувати, для кого «призначене» це приміщення…

У телефонній розмові  О. Бура запевнила,  що коли вийде на роботу,  —  кабінет невідкладної медичної допомоги працюватиме постійно.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.

Від редакції. Звісно, після травневих свят ми ще раз завітаємо у Жовківську поліклініку й обов’язково повернемось на сторінках газети до цієї теми. Складається враження, що простим людям уже й елементарні медпослуги недоступні. Чи не так?..