Головна Право Позитивні та негативні сторони діяльності правоохоронних органів

Позитивні та негативні сторони діяльності правоохоронних органів

435
0

Аналіз стану діяльності правоохоронних органів району у сфері протидії злочинності та корупції упродовж 2014 року показав як позитивні, так і негативні тенденції. Слід відзначити, що рівень злочинності в районі у минулому році майже удвічі нижчий, ніж середній в області. Вищим є рівень розкриття кримінальних правопорушень, що позитивно впливає на криміногенну ситуацію в районі. У той же час доводиться констатувати зростання кількості окремих категорій кримінальних правопорушень, зокрема, тяжких та особливо тяжких, високу питому вагу злочинів щодо власності. Виокремлено також інші негативні чинники, а також визначено пріоритетні напрямки задля збереження позитивних тенденцій та концентрації зусиль у конкретних напрямах у сфері протидії злочинності та корупції.

Беручи до уваги такий стан справ, прокуратура району, використовуючи надані чинним законодавством повноваження, 11 лютого 2015 року провела координаційну нараду за участю керівників правоохоронних органів району, на якій розглянуто питання стану діяльності правоохоронців у сфері протидії злочинності та корупції упродовж 2014 року та затверджено спільні заходи з попередження та профілактики злочинів.

На нараду також були запрошені керівники Жовківської райдержадміністрації, районної ради, Жовківської, Рава-Руської та Дублянської міських рад, представники місцевих громадських організацій (рухів), а також активісти «Самооборони Жовківського району», пропозиції яких носили конструктивний характер та були враховані під час розроблення заходів.

Олег ТЕЛЕФАНКО, прокурор Жовківського району, радник юстиції.