Головна Право Жовківщина отримала нового начальника райвідділу

Жовківщина отримала нового начальника райвідділу

368
0

Ним став уродженець Кам’янки-Бузької, полковник міліції Віктор Рудольфович Уланов.

Новопризначений очільник правоохоронців району бере на озброєння засади морально-етичних принципів справді української міліції, які формувалися впродовж довгих років становлення нашої державності та набирають нових рис в умовах непростої сучасності.

Доволі тривалий, проте гідний послужний список, сміливі погляди в оновленні та рефор-муванні правоохоронних органів ставлять його в ряд начинателів прогресивних змін в силових структурах.

"Я працюю у міліції з 90-х років. Відтоді до сьогодні якихось вагомих змін в їх роботі не бачу. Всі свої зусилля скерую на те, аби міліція була справді з народом. Повернення довіри до людей в міліцейській формі, думаю, — це не тільки прагнення і нелегка робота районного рівня, а й, мабуть, усієї країни. Маємо направду вболівати за громадян, дбати про їх безпеку і спокій, щоб, в разі потреби, вони без остраху зверталися до нас і були впевнені, що отримають допомогу. Вестиму відкриту і прозору політику як в стосунках із особовим складом, так і з тими, хто прийшов на прийом і вимагатиму цього у підлеглих.

Той відсоток розкриття злочинності в районі, який, до речі, останнім часом значно знизився, треба і можна покращити. Я знаю, як це зробити", — пообіцяв новопризначений головний міліціонер Жовківщини.

Деякі біографічні відомості

Народився у м. Кам’янці-Бузькій 03.02.1970 року. Закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за фахом правознавство. Від 26.06.1988 р. до 12.05.1990 р. — служба у Збройних Силах. В органах МВС з 1990 року. Пройшов шлях від міліціонера відділення патрульно-постової служби ВВС до начальника штабу Галицького райвідділу ЛМУ ГУМВС України у Львівській області. Очолював Жидачівський районний відділ та Залізничний і Шевченківський район-ні відділи Львівського міського управління МВС України у Львівській області.