Головна Право Жовківщина отримала нового очільника СБУ

Жовківщина отримала нового очільника СБУ

1169
0

Жовківщина отримала нового очільника СБУ. Ним став уродженець Львова Андрій Іванович ЗАВІЙСЬКИЙ. 

Новопризначений керівник служби безпеки першочергово бере на озброєння боротьбу з тероризмом, так як це одне з найважливіших завдань усіх спецслужб не тільки України, але й інших країн. Тероризм у ХХІ столітті став одним із найнебезпечніших явищ, загрозливим для національної та державної безпеки.

Як зазначив під час представлення голова Жовківської РДА Богдан Юрдига, люди, які приходять у теперішній час на посади, беруть на себе велику відповідальність. «Ми стоїмо на порозі великих випробувань. Розуміємо, кожна служба, кожне відомство має демонструвати зараз найкращі якості для того, щоб у цей час захистити Конституцію, захистити права наших співгромадян та мешканців краю. Ми маємо зробити все, щоб громадяни побачили, що є силові відомства, які працюють відповідно до Конституції, що кожен на своєму місці й вчиняє кроки для захисту громадян. Спільно працюватимемо та діятимемо, щоб виправдати очікування людей. Ми маємо почуватися українцями на своїй землі», — заявив високопосадовець. Своєю чергою Андрій Іванович додав: «Усі свої  зусилля скерую на те, аби попередити, виявити, припинити і розкрити злочини проти миру і безпеки людства, тероризму, корупції та організованої злочинної діяльності в сфері управління і економіки, інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життю важливим інтересам України». Він також подякував за довіру, а ще зазначив, що колектив, спільно з владою, правоохоронними органами та громадою, докладе максимум зусиль для виконання тих завдань, які ставлять перед Службою безпеки України керівництво держави і український народ.

Деякі біографічні відомості

Народився у м. Львові 3 лютого 1979 року в сім’ї інтелігентів. Закінчивши школу, вступив до Львівської комерційної академії, де пройшов військову кафедру. Далі — спеціалізована підготовка при академії СБУ. Працював у Пенсійному фонді Львова – економістом. Сьогодні здобуває освіту юриста. Одружений, виховує доньку. 

Зоряна ГУМНИЦЬКА.