Головна Політика Перехід громади до ПЦУ та закладення саду на честь захисників і захисниць:...

Перехід громади до ПЦУ та закладення саду на честь захисників і захисниць: головне за добу на Львівщині

54
0

Загроз ракетних ударів не виникало.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький у зведенні за минулу добу.

Окрім того, евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 54 людини, натомість до Перемишля зі Львівської області вирушили 1186 осіб.

У Раві-Руській храм Святої Трійці перейшов до Православної Церкви України. Відповідне рішення ухвалили на загальних зборах громади.

У Сколе відкрили оновлений ЦНАП. Тепер у ньому надаватимуть близько 250 адміністративних послуг для 20 тисяч жителів громади. Докладніше: https://bit.ly/3zDZY8f

Підприємці Львівщини можуть взяти участь у конкурсі ваучерної підтримки бізнесу: https://bit.ly/41aaiR0

Львівська обласна дитяча лікарня «ОХМАТДИТ» отримала портативний апарат ШВЛ та систему терморегуляції у відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених: https://bit.ly/43g4Uxw

У Жидачеві на території майбутнього саду на честь наших захисників і захисниць квітуватимуть вишні. Учасники Клубу юних лісових рейнджерів школи №3 висадили 60 саджанців. Заклали сад біля озера Нетеча у 2021 році.

Оброшинська громада передала спеціалізоване аварійно-рятувальне обладнання для підрозділів ДСНС у Львівській області. Цю допомогу отримали від німецьких благодійників. Натомість вогнеборці з Оброшинської добровільної пожежної команди одержали новий гідравлічний інструмент в межах співпраці з проєктом USAID «ГОВЕРЛА».

Радехівська міська рада та муніципалітет у Литві підписали протокол про наміри щодо співпраці. Завдяки цьому документу українська громада й литовці зможуть укладати угоди про співпрацю у галузі охорони здоровʼя, освіти, культури, науки, техніки, підвищення кваліфікації, туризму та спорту.

Бродівська міська рада підписала Меморандум про співпрацю із Товариством Червоного Хреста України. У планах – створення молодіжного центру у Бродах. Окрім цього, об’єднають зусилля, щоб надавати гуманітарну допомогу та іншу підтримку людям, які постраждали від воєнних дій poсії чи перебувають в кризових ситуаціях.

У Журавненській громаді Стрийського району створять молодіжну раду. Вона взаємодіятиме з селищною радою та спільно вирішуватиме питання, які пов’язані з участю молоді в усіх сферах життя громади.