Головна Соціальне життя 19 лютого львівський бронетанковий завод передав місцевим прикордонникам відремонтований БТР

19 лютого львівський бронетанковий завод передав місцевим прикордонникам відремонтований БТР

391
0

Щоб відновити усі функції бойової машини, потрібно було чимало коштів — 100 тисяч гривень.

На сьогодні БТР перебуває у повній бойовій готовності завдяки матеріальній допомозі підприємців Жовківщини, а саме: ДП «Сі-Сі-Ай-Любеля», ПП «Західний Буг», ПП «Ожибко», ТзОВ «Європейський парк», а також меценатів Ігоря Мисливця та Володимира Тістика. Найближчим часом ця машина буде служити солдатам на блокпостах на сході країни. БТР вміщає вісім десантників та два члени екіпажу.

Це вже другий БТР, який для наших прикордонників відремонтували на бронетанковому заводі у Львові. Притягнули його на завод тягачем декілька місяців тому. Працівники заводу провели капітальний ремонт двигунів, трансмісії, ходової частини, гальмівної системи, електрообладнання, замінили всі гумово-технічні вироби, а також встановили радіостанцію. Тепер з легкістю машина може виконувати будь-які бойові завдання.

Згодом для воєнних потреб на Схід з бронетанкового заводу відправлять ще один БТР. Друге життя ця машина отримає за два-три місяці після повної реставрації.

Як зазначив один із меценатів Володимир Тістик — депутат Львівської обласної ради, голова Жовківської районної організації ВО «Свобода»: «Жителі Жовківщини й надалі залишатимуться надійним тилом для українських солдат. Адже без волонтерської допомоги та підтримки наші хлопці залишаться без засобів для боротьби та виживання. Під час визвольної війни кожен житель країни, в міру своїх сил та можливостей, повинен допомагати Українській Армії. Адже солдати, які на передовій – це наш щит, який захищає нашу країну, наші домівки, наші сім’ї від зла у вигляді кремлівсько-путінської агресії. Лише згуртованість, небайдужість усіх і кожного пришвидшать день перемоги над окупантом. Ворог у нас сильний. Та ми ще сильніші, бо на нашому боці правда, сила духу та національна єдність».

Віталія ТЕРЛЕЦЬКА.