Головна Соціальне життя Підсумки оздоровлення та відпочинку дітей Жовківщини

Підсумки оздоровлення та відпочинку дітей Жовківщини

342
0

Закінчилася пора літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Підбиваючи підсумки проведеної роботи, можна зазначити, що за рахунок коштів державного та обласного бюджетів управлінням соціального захисту населення оздоровленням та відпочинком була охоплена 221 дитина-пільговик, зокрема 48 дітей, батьки яких брали участь в АТО, 126 дітей з багатодітних сімей, 6 дітей, котрі перебувають на диспансерному обліку, 7 обдарованих дітей, 6 дітей-інвалідів, 16 дітей із малозабезпечених сімей, 11 дітей, позбавлених батьківського піклування, та діти сироти, 1 дитина, тимчасово переміщена із зони АТО.

Діти відпочивали в таборах Львівщини (табір «Зелений гай», «Світанок», «Веселка» (Дрогобицький район), «Дружба» (Перемишлянський район), «Політехнік-2» (Сколівський район) та на березі Чорного моря (табори «Лісотехнік» і «Політехнік-3»). У ДЦ «Молода Гвардія» було направлено 29 дітей. Із початку року в районі оздоровилось та відпочило 7793 дитини, що становить 58,8 % від загальної чисельності дітей шкільного віку, з них – 4030 дітей, що потребують підвищеної соціальної уваги.

У районі функціонував районний дитячий центр ОВТ «Росинка». Впродовж 4-х змін охоплено оздоровленням та відпочинком 720 дітей. Працювали табори при Центрах творчості міст Жовкви, Рави-Руської та на базі Рава-Руської школи-інтернату. На базі 54 загальноосвітніх шкіл району було організовано роботу мовних таборів.

Активну роботу проводили релігійні громади та громадські організації. Працювали літні табори для дітей «Канікули з Богом» на території греко-католицьких парафій Жовківщини, табір при костелі  св. Лаврентія (м. Жовква), при церквах отців Василіян (м. Жовква), св. Йосафата (м. Жовква), св. апостолів Петра і Павла (м. Жовква) та Євангелистів згромадження сестер-домініканок прийняло в літній табір понад 200 дітей та направило на відпочинок закордон в Республіку Польщу близько 100 дітей.

Пора оздоровлення та відпочинку ще не завершилася, оскільки до кінця року будуть виділятися путівки до державного підприємства «УДЦ «Молода Гвардія».

Юрій ДЕМЧИШИН, керівник управління соціального захисту  населення.