Головна Соціальне життя Табір відпочинку «Росинка»

Табір відпочинку «Росинка»

744
0

Цікава та захоплива пора прийшла для школярів. Літо в розпалі. Подорожі, нові знайомства, відпочинок у таборах оздоровлення та багато вільного часу.

Гамірно і людно у ці дні в Жовківському районному центрі оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» (директор Лука Павлюк), що в Зіболках. Сюди, в екологічно чисте середовище, віддалене від урбанізованої суєти, з’їжджаються юні відпочивальники не тільки зі Жовківщини, а й далеко з-за її меж. Бо й справді, тут можна оздоровитись, і відпочити в різноманітних екскурсіях мальовничим Розточчям, пізнати багато нового та незвіданого.

До дрібниць розписаний щоденний розпорядок, добротне та калорійне чотириразове харчування, сприятливі умови для занять та забав, відпочинку та активного дозвілля створюють позитивну атмосферу цікавих розмов, веселого сміху і незабутніх вражень.

Усе починається з урочистого відкриття кожної зміни заїзду (впродовж літа їх чотири). Запрошені батьки мають можливість побачити умови перебування своїх чад, а також художню частину у їх виконанні. Далі течуть дні нових знайомств, спортивних баталій, відповідальних чергувань та веселих дискусій.

Важливість закладу, його значення в оздоровчому шкільному процесі засвідчують часті відвідини керівництва району, працівників навчально-виховного процесу.

Уже традиційними та бажаними для дітлахів стали виїзди в табір відпочинку «Росинка» працівників дитячої бібліотеки м. Жовкви (заступник директора у роботі з дітьми Надія Хомишин). Адже вони, бібліотекарі, дарують дітям радість спілкування з книгою не лише в стінах бібліотеки, а й на відпочинку. Для такої виїзної роботи спеціально розроблено програму «Книжкове літо, будь зі мною».

Днями Надія Хомишин та Леся Клепач із читачками – вихованками Жовківського центру дитячої творчості А. Арсентєвою, Х. Джурик, І. Кузьминою, Н. Іваник, А. Горимикіною та їхнім керівником Анатолієм Щуриком навідались до росинкових дітей другої зміни з концертною програмою «І слово, і пісня єднає нас!». Діти майстерно виконали віночок пісень про Україну, рідний край. Захід об’єднав усіх присутніх в єдину українську родину!

Вікторія БОДНАР.