Головна Соціальне життя Світ не без добрих людей

Світ не без добрих людей

355
0

Минулотижнева подія назавжди закарбується у пам’яті Івана Шмигеля з Лаврикова. Так, на жаль, розпорядилася доля, що хлопець залишився сиротою й без даху над головою. Проте Бог послав йому людей, які відгукнулися на його біду і прийшли на допомогу. Спільними зусиллями районної, обласної і місцевої влад проблему безхатченка вдалося вирішити. У селищі Магерові придбано однокімнатну квартиру для Івана.

На урочистість освячення нової оселі завітало чимало поважних гостей, а саме: голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Жовківської РДА Надія Щур, голова Жовківської районної ради Тадей Швай, селищний голова Магерова Микола Сало, керівник служби у справах дітей Жовківської РДА Віра Павлова та інші. Найбільш щасливим почувався, звісно, Іван, бо відтепер він може планувати своє майбутнє, створювати сім’ю у власному домі. Від доброї справи для суттєвої підтримки сироти піднесено почувалися й усі присутні, що завітали розділити радість новосілля.

Священик о. Богдан Жук освятив помешкання Івана, подаровані ікони та висловив побажання, щоб тут завжди панували  Божа благодать, добро і любов, збільшувалась у майбутньому сім’я, лунав дитячий сміх. Привітання на адресу молодого господаря линули від Олега Синютки, Надії Щур, Тадея Швая. Найурочистішою миттю, підтриманою оплесками присутніх,  стало вручення очільником області документів на право власності на житло і ключів.

Відтепер Іван – повноправний господар своєї оселі. Очі юнака випромінювали радість і щастя, якими він ділився із присутніми. Світ не без добрих людей, — пересвідчився у народній мудрості хлопець. Акумулювавши кошти обласного, районного бюджетів, с. Лаврикова, влада купила житло для сироти.  Організаційну ношу клопотів  взяла на себе служба у справах дітей Жовківської РДА, яка опікується такими дітьми. Магерівська селищна рада радо прийняла нового мешканця й допомогла облаштувати побут.

Як зауважив в інтерв’ю голова ЛОДА Олег Синютка, влада і надалі допомагатиме таким соціально незахищеним молодим людям, щоб вони відчували батьківську турботу і підтримку. Нехай же і для Івана прихильною буде доля, щоб у майбутньому він зумів втілити свої наміри життя, щоб на його шляху зустрічалися лише хороші люди. Нині хлопець навчається у Львівському училищі, здобуває спеціальність маляра-реконструктора. Тож хай щастить тобі, Іване!

Уляна Лащівська.