Головна Соціальне життя Новий рік — у новому житлі зустріне мешканка Жовківщини

Новий рік — у новому житлі зустріне мешканка Жовківщини

317
0

Уже доброю традицією для районної та обласної влад стало щорічне вручення дітям-сиротам безкоштовного житла напередодні свят Миколая та Різдва. Цьогоріч такою щасливицею стала двадцятирічна мешканка с. Зіболок Ірина Володимирівна Калиняк (на світлині — в центрі), яка святкуватиме Новий 2018 рік у власній квартирі.

Обійстя дівчині придбано у рамках реалізації «Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Жовківському районі на 2016-2018 роки». Святкове вручення ключів від нової квартири відбулось 13 грудня. Ключі від придбаної оселі вручила голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур. «Коли є складна ситуація, важливо, щоб усі були разом і допомагали один одному. Дякуючи єдності людей, добрій волі, ми сьогодні маємо дуже приємну мить — можемо вручити ключі від квартири цій юній дівчині. Переконані, власне житло стане для неї хорошим стартом у доросле життя. Те, що сьогодні Ірина отримала свою власну оселю, — це хороший приклад турботи влади про громадян», — зазначила Надія Щур.

Із привітальним словом виступили міський голова м. Рави-Руської Микола Зінько, сільський голова с. Зіболок Олег Гусак. Купити житло сьогодні — справа не з дешевих. На нову квартиру для Ірини витратили 334 тис. гривень, з яких 192 тис. грн. були перераховані із обласного бюджету, 92 тис. грн. — із бюджету Жовківського району, 25 тис. грн. — із бюджету Зіболківської сільської ради та 25 тис. грн. — кошти меценатів. Долучилося до придбання житла підприємство “Захід-Агро МХП”.

У Жовківському районі це вже 3 житловий об’єкт, придбаний упродовж 2017 року у рамках реалізації Програми, завдяки чому забезпечено житлом 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Наш кореспондент.