Головна Свято На Львівщині пройшов захід на підтримку інвалідів із вадами зору

На Львівщині пройшов захід на підтримку інвалідів із вадами зору

508
0

Вже доброю традицією стали щорічні зібрання інвалідів із вадами зору напередодні Дня Святого Миколая. І цьогорічні збори, які відбулись 14 грудня у Жовківському Народному домі, не були винятком. На початку заходу керівники Червоноградського УТОСу, до складу якого входять інваліди зі Жовківщини О. М. Городович та Н. В. Березюк, підвели підсумки роботи за 2017 рік і відзначили нагородами найбільш активних членів товариства.
На збори були запрошені представники влади району: Ю. В. Дубневич, В. Ф. Пущинський, Г. Ю. Бліхарська, О. С. Томашевська. Вони розповіли про виконання «Програми соціального захисту інвалідів» за цей рік. Приємну місію виконала секретар виконкому Жовківської міської ради Т. Ю. Бліхарська, яка за дорученням голови міської ради П. Б. Вихопня нагородила грамотами учасників гурту «Галичани» В. Кордобу, Б. Коцька, В. Деркач, В. Білецького, А. Пелик (на світлині) за активну участь у благодійній діяльності міста і району та з нагоди 10-літнього ювілею.

Святий Миколай не забув і про подарунки для інвалідів, за які вони щиро подякували своїм спонсорам і меценатам за їхнє добро, любов і милосердя до тих, хто позбавлений можливості бачити світ. Свій благодійний внесок у актив зборів зробив і гурт «Галичани», методист Жовківського НД Наталія Полоцька, а також вихованці Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості Настя Котюк, Олена Боровик, Тетяна Галабуда (художній керівник Анатолій Щурик), подарувавши присутнім чудову тематичну концертну програму «Колядує Україна».

Завершується 2017 рік, незабаром різдвяними колядками постукає в кожну оселю Новий рік. Тож хай він приносить у кожен дім мир, любов, достаток і злагоду, а для неньки-України — мирне небо.

Валерія ГОЛОВКО,
Надія ЖЕЙКОВА.