Головна Соціальне життя Одна з найдавніших, найбільш сучасних і необхідних

Одна з найдавніших, найбільш сучасних і необхідних

352
0

У всі часи в суспільстві панували певні погляди, смаки, художні уявлення про взуття. І це пов’язано з професією взуттєвика. Вона є однією з найдавніших, найсучасніших і найнеобхідніших професій.

Взуття – це частина одягу людини, що призначена для захисту ніг від шкідливих дій. З того часу, як людина відкрила цей засіб захищати ноги від холоду, гострого каміння, і т. п., вона постійно потребує взуття.

Ремонт взуття є одним із найбільш поширених видів побутового обслуговування населення. Основним видом підприємства з ремонту взуття є механізована майстерня, яка виконує дрібний та середній ремонт шкіряного взуття.

Бажання відкрити свою справу і стати бізнесменом виникає у багатьох людей. Деяким не вистачає вільного часу, щоб подумати про свою мрію всерйоз, більшість лякається фінансової витратності. І тільки одиниці вирішують відправитися в плавання під назвою «бізнес». Саме ремонт взуття вважається досить стабільним видом бізнесу, адже ми, тобто звичайні люди, українці ще не стали настільки багатими, щоб викидати взуття, відходивши в ньому сезон і, як правило, одну пару ремонтуємо по кілька разів. Тому, той, хто ризикне відкрити свою майстерню, завжди може розраховувати на дохід.

До таких можна віднести  молодого, амбітного підприємця Богдана Лущинського. Його виробничо-комерційна фірма «Універсал-1» знаходиться на вулиці Б. Хмельницького, 3 нашого міста. Як заува-жує пан Богдан, свою діяльність розпочав  18 років тому. Будучи ще зовсім «зеленим», зумів своїм завзяттям, працьовитістю, знанням завоювати власне «місце під сонцем». Сьогодні у нього є і своя клієнтура, і маленьке підприємство. Звичайно, до цього йшов  нелегкою дорогою. Інколи було досить важко: «… і ти собі кажеш: усе, набридло, кидаю і шукаю щось інше, … але, згодом, усе минає. І вже іншого виду діяльності, як цей, не бачиш…».

За вісімнадцять літ кропіткої праці Богдан Михайлович став професіоналом своєї справи, адже йому, як фахівцю з ремонту взуття, необхідно мати і інтерес до техніки, і терпіння до сфери обслуговування, і відповідальність та уважність. В його функціональні обов’язки входять: прийом взуття від замовника, проведення профілактичного огляду, виконання дрібного, середнього та великого ремонту взуття, фарбування.

Отож, шановні читачі, маєте проблеми зі взуттям – ласкаво просимо Вас завітати у майстерню пана Богдана. Там Вам швидко і якісно нададуть усі послуги із ремонту ненайнеобхіднішої складової  людського гардеробу.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.