Головна Соціальне життя Свято Валентина на Яворівському полігоні

Свято Валентина на Яворівському полігоні

376
0

Цими вихідними, у День Валентина, волонтери Жовківщини  влаштували яворівським військовослужбовцям справжнє свято. З такою місією виступили волонтерська група при храмі отців Василіан, спільно з волонтерською групою «Батальйон відважних жінок» із м. Дубляни та міським головою В. Поповичем, відвідавши Яворівський полігон «Залізної дивізії».

Групи волонтерів прибули до військових, щоб привітати їх зі святом любові, тепла та єднання, які так важливі зараз для наших солдатів. До того ж відвідувачі подарували воїнам теплий одяг, подарунки та малюнки, які підготували для них учні ЗОШ № 2 м. Жовкви та ЗОШ І-ІІ ст. с. Кунина. Важливим подарунком гостей стала ікона Пресвятої Богородиці як символ заступництва та оберіг героїв та їхніх життів. Кожен доклав свою частинку, аби зробити цей день особливим для наших військових.

Своїми умілими руками приготували волонтери для солдатів і святковий обід, яким вдалося нагодувати 330 воїнів. У меню входили: вінегрет, борщ, голубці, пиріжки, яблука, печиво, узвар та цукерки. Не минулося дійство і без культурної програми – після обіду відбувся святковий концерт. Своїми ніжними голосами дивували та наводили усмішки на суворих обличчях вояків молоді артисти – Алінка Дем’янець, Алінка Арсентєва, Христина Джурик разом із художнім керівником Анатолієм Щуриком. Атмосфера свята витала цього дня на Яворівському полігоні: звуки пострілів змінили звуки щирої дитячої пісні, яка приносила радість у серця наших захисників, надихаючи їх до боротьби за Україну. Адже кожна маленька радість на обличчях вояків тут – це запорука великої перемоги духу там, на Сході.

Організатори та учасники дійства виносять окрему подяку голові Жовківської районної ради Т. І. Шваю, керівнику відділу освіти Жовківської РДА М. С. Ковалю за допомогу та сприяння у проведенні цієї благодійної акції. Дякують також водію автобуса  І. Тлустяку, музичному оператору М. Томасевичу за підтримку та допомогу у проведенні концерту. Особлива подяка мамам та бабусям наших юних артисток, які долучились до приготування обіду та усім тим, хто небайдуже підтримав цю важливу місію.

Ростислав ПРАВДИВИЙ.