Головна Соціальне життя Жовківські підприємці допомогли воякам АТО вантажівкою «МАЗ»

Жовківські підприємці допомогли воякам АТО вантажівкою «МАЗ»

317
0

Підтримка наших вояків у зоні АТО стала своєрідною невідкладною місією українського народу. Мільйони українців сьогодні створюють та організовують волонтерські групи, благодійні акції, меценатські фонди, аби допомогти військовим на сході України у боротьбі проти російсько-терористичного окупанта. І Жовківщина повсякчас була і є тому яскравим прикладом.

 У рамках мобілізаційно-технічної допомоги збройним силам АТО, за ініціативи підприємців Жовківщини, зокрема головного організатора, приватного підприємця Тараса Левицького, було придбано вантажний автомобіль «МАЗ» з напівпричепом для потреб наших військовослужбовців у зоні  бойових дій. Вантажівку було передано представникам військового комісаріату, за участі першого заступника голови РДА  Надії Щур, яка, в свою чергу, висловила подяку Тарасу Левицькому та підприємцям, що долучились до цієї великої справи,  завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату РДА Ігоря Пелеха та  в. о. військового комісара Андрія Дубового.

Найближчим часом авто буде відправлено в зону АТО для виконання важливих стратегічних завдань. Благородна і патріотична місія є зразковим вчинком жовківських підприємців, які спільними зусиллям у такий нелегкий час змогли знайти кошти та вкласти частинку власної душі для майбутньої перемоги Української Армії.

Віталій СЛУКА.