Головна Свято Авторитет і значимість держслужби — сумлінне виконання обов’язків

Авторитет і значимість держслужби — сумлінне виконання обов’язків

205
0

Минулої п’ятниці в сесійній залі Жовківської районної ради проходили урочистості з нагоди професійного свята працівників державної служби України. Кращих представників держслужби вітали голова Жовківської РДА Надія Щур, голова Жовківської райради Роман Горбань разом із заступником Аллою Жук та інші.

— На державних службовців покладено відповідальне завдання — забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави, тому кожний держслужбовець повинен свідомо обирати шлях служіння народу. Приємно, що переважна більшість саме таких відповідальних і компетентних людей працює в загоні держслужбовців Жовківщини, — наголосила очільниця району Надія Щур. — Сьогодні в районному апараті та його структурних підрозділах трудяться 207 працівників, з них — 109 в райдержадміністрації. Переконана, що саме від усвідомлення високої місії представника державної влади, від його компетентності та професіоналізму залежить якість адміністративних, інформаційних та інших послуг, які отримують наші громадяни. А сумлінне виконання своїх обов’язків підвищує авторитет і значимість державної служби, — підсумувала свій виступ Надія Степанівна.

— Ви є тим цінним ланцюжком, через який здійснюється щоденна реалізація завдань влади від області до кожного містечка, села і селища, — підкреслив голова Жовківської райради Роман Горбань, вітаючи присутніх від імені всього депутатського корпусу району, а також висловив подяку ветеранам держслужби і побажав усім посадовцям професійного зростання та гідної оплати праці.

Когорту кращих державних службовців Жовківщини було нагороджено Почесними кубками, грамотами та квітами. Значимості та святковості заходу надав концерт за участі мистецьких колективів та виконавців Жовківщини.

Зоряна ГУМНИЦЬКА