Головна Свято Гарант стабільності виконавчої влади

Гарант стабільності виконавчої влади

431
0

З нагоди професійного свята працівників державної служби  України у районному Народному домі відбулося урочисте зібрання. Вітання на адресу представників держслужби линули від священнослужителів о. Михайла й о. Матея, голови Жовківської РДА Надії Щур, голови Жовківської районної ради Романа Горбаня та у виступах учасників художньої самодіяльності.

 На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Від їх успішної роботи залежить стабільність у виконавчій владі.

У вітальній промові голова РДА  виважено й об'єктивно проаналізувала діяльність державної служби в умовах загальнодержавних тенденцій реформування. «Змінюються державні керівники, на зміну одним партіям приходять інші, а ті гвинтики місцевої влади, які складають державну машину, просто працюють, — констатувала Н. Щур. – Величезна кількість державних службовців мають бути опорою для керівництва і гарантом задоволення потреб своїх мешканців. Це структурні підрозділи райдержадміністрації, які мають великі колективи, — освітян, медиків, працівників культури, соціальної сфери, сільського господарства та інші, міцно підперті силовими структурами, заручені підтримкою підприємств і служб, які надають послуги населенню, і тих установ, які зміцнюють наш район економічно».

Надія Щур щиросердечно подякувала за роботу своїм працівникам, усім керівникам структурних підрозділів та їх колективам, депутатам різних рівнів за спільну працю, взаєморозуміння, служіння державі і своєму народові.

Роман Горбань підтвердив у вітальному виступі силу єдності і розуміння, яка дає позитивний і плідний результат. Грамотами і подяками відзначено чисельну когорту державних службовців.

Гарний настрій і позитивні емоції подарували у виступах лауреати І премії обласного фестивалю-конкурсу «Музична скарбниця» троїсті музики «Шабелина», Зоряна Вихопень, хореографічний колектив «Стиль», Народний вокальний ансамбль «Бишківчанка» або Батальйон особливого призначення. Особливим дарунком для колег від Надії Щур була повчальна поема «Материнське прокляття».

Уляна ЛАЩІВСЬКА.