Головна Свято На службі інтересів жовківчан

На службі інтересів жовківчан

299
0

У цю хорошу літню пору, 23 червня, вся Україна вітала  з професійним святом тих, без кого не обходиться будь-яка загальнодержавна справа, пов’язана з турботою про народ на економічному, культурному, політичному та фінансовому рівнях, — державних службовців. Не оминуло це свято і працівників Жовківської РДА та Жовківської РР, для яких керівники влади району організували урочисте дійство із щирим привітанням, професійним відзначенням та культурним відпочинком.

Того вівторка у сесійній залі Жовківської районної ради зібрались усі представники влади  Жовківщини: голови ЖРР та ЖРДА — Т. І. Швай і Н. С. Щур, їх заступники — Б. В. Юрдига і Б. В. Стахів, керівники і працівники структурних відділів РДА, сільські голови, депутати, серед яких нардеп В. Парасюк. Відтак відбулася урочиста частина святкування з нагоди  Дня державного службовця.

За добрими українськими патріотичним і християнським звичаями, своє дійство службовці розпочали виконанням Державного гімну, духовним вступом і Божою молитвою. Привітав державних службовців зі святом  о. Михайло Ткачів  та благословив їх на майбутню успішну діяльність для добра і процвітання рідної Жовківської громади: «Ми сьогодні вітаємо Вас, держслужбовців, зі святом. Вітаємо людей, які служать людям, державі, законам. Але передусім Ви повинні подумати про Бога, адже йому служите найбільше. І лишень йому судити про правильність Вашої служби. Тому, вітаючи усіх Вас, закликаю до служіння Богові, народу, державі, керуючись Божою волею, розумом Божим, Його ласкою у своїх діяннях. Ісус Христос сказав (відповідаючи на запитання Івана Хрестителя: «Господи, а що я маю робити?»): «Ми повинні виконувати свій обов’язок,  адже це воля Божа».

До привітання службовців Жовківщини долучився і народний депутат Володимир Парасюк. У своєму виступі він наголосив на відповідальності кожного держслужбовця перед громадянами. І подякував тим простим людям, які, попри низьку заробітну плату, служать народу і Україні: «Варто сказати, що державний службовець у деякій мірі є маленьким суддею, який щоденно вирішує долю людини (відвідувача) правомірно чи неправомірно, ставлячи її на шанці правди і неправди. Саме тому хочу Вам побажати, щоб шанці правди у Вас завжди переважали, люди швидко це помітять, і, повірте, гідно оцінять». Свою лепту до загальних вітань висловив колегам голова районної ради Т. І. Швай. Вказав на важливості професійних, робочих взаємин службовця і громадянина, на сумлінності і дисциплінованості виконання своїх обов’язків перед народом: «Покликання бути держслужбовцем і служити народу, громаді — це не просто велика місія, це Божа воля. Тому ми повинні виконувати її сумлінно і чесно. І найбільше побажання до кожного держслужбовця — це ставлення до людей таке, якого ви б хотіли до Вас самих. Зичу Вам міцного здоров’я, мирного неба, професійних успіхів і трудових здобутків! Слава Україні! По завершенні виступу, Т. І. Швай та Б. В. Юрдига від імені трудового колективу ЖРР привітали колектив ЖРДА та подарували ікону Божої Матері як берегиню та заступницю у нелегкій роботі виконавчої влади, вручивши її голові РДА Н. С. Щур.  Вона, у свою чергу, віднайшла теплі слова привітань для своїх колег, відзначивши злободенність та важливість покликання — бути державним службовцем. «Шановні працівники державної служби, колеги, сьогодні ми зібрали усіх у цьому залі, аби віддати шану Вам і Вашій нелегкій праці — служінню народові і державі. Аби відзначити Ваші чергові здобутки та успіхи та віддати належне покликанню бути державним службовцем. Адже це робота, яка не чекає подяки і є низькооплачуваною, разом з тим — з високими вимогами і відповідальністю. Праця держслужбовця є неабияк важливою у процесі становлення сучасної України, у всіх її сферах життя  суспільства та функціонування апарату влади, а головне для благополуччя наших громадян. Наша робота – це співпраця з народом на благо рідної держави — нової України. Тож щиро дякую Вам, шановні колеги, за невтомну працю і професіоналізм. Бажаю багато нових творчих здобутків, успіхів у подальшій роботі! Нових ясних і світлих днин, мирного неба над головою. Слава Україні!».

Про роботу державної служби, її особливості, мету, підходи та державно-суспільну значущість  доповідала О. Л. Калиновська, керівник сектору молоді та спорту Жовківської РДА.  У доповіді розповіла про діяльність державних службовців на прикладному та професійному рівнях та зуміла пояснити роль державної служби у великому механізмі під назвою — держава.

На завершення урочистої частини відбувся найважливіший етап дійства — відзначення кращих державних службовців.  Нагороджували найбільш успішних та працелюбних працівників, керівників та колективів структурних підрозділів Жовківських РДА та РР. Номінанти, яких було чимало,  отримали письмові грамоти-подяки та квіти, за сумлінну роботу та професіоналізм у виконанні своїх службових обов’язків.

Не обійшлось святкування і без художньо-культурної частини, яку організували для присутніх солісти та музиканти Народного дому м. Жовкви під керівництвом в. о. керівника відділу культури та туризму Жовківської РДА Галини Фесюк. Вони долучились до привітань своїх колег творчими відступами та вокальними номерами. Присутні могли насолодитись хорошою українською патріотичною піснею, гарною музикою та щирими поетичними рядками.

Віталій СЛУКА.