Головна Свято На Жовківщині відзначено День Магерівської ОТГ

На Жовківщині відзначено День Магерівської ОТГ

270
0

Музики та голосисті аматори місцевості, смаколики і витвори рук дитячих…

Для Магерівської ОТГ День села — це привід зібратися разом, згадати тих, хто народився в цих краях і хто зростав, послухати музичні композиції, подивитися виступи досвідчених артистів і своїх же діточок та порадіти їхнім творчим успіхам. Тому, зазвичай, на такий день не лише сходяться, а й з’їжджаються з усіх куточків. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.

Післяобідньої пори зійшлисьмешканці та гості на місцевий стадіон, аби спільною молитвою, благословенням отців Михайла та Богдана, веселощами та забавлянням справити фестини магерівської великої родини. Колоритно заповнене зелене поле як курінями, так і розвагами для малечі, яскрава концертна програма. На свято, окрім чималої кількості жителів територіальної громади на чолі з головою Петром Домініком, із щирими віншуваннями та побажаннями завітали й гості, зокрема голова Жовківської РДА Надія Щур, заступник голови Жовківської райради Алла Жук, депутат Львівської обласної ради Юрій Гудима та інші.

На фестинах відзначили здобутки тих, хто своєю працею примножує добробут та честь ОТГ. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх військових, які віддали своє життя за державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Гарний настрій, чудові емоції та видовищні виступи односельцям дарували місцеві самодіяльні артисти. Запальними народними та сучасними піснями тішили публіку народний сімейний ансамбль «Кожушки», квартет «Равське Ретро», гурт «На БІСС» та аматорські колективи НД Магерівської ОТГ.

Упродовж чудового свята гості та жителі мали нагоду скуштувати різноманітні смаколики, зокрема — страви національної кухні. Неймовірні забави чекали на дітлахів, адже з нагоди свята на території стадіону розмістили різні атракціони.

Цього дня діяли й виставки декоративно-прикладного мистецтва, яскраві зразки яких могли спостерігати учасники святкувань. Приємним завершенням магерівських фестин стала молодіжна дискотека.

Тож жителі Магерівської ОТГ і гості запам’ятають це свято надовго! А також внесуть чимало ідей для організації святкувань у майбутньому. 

Зоряна ГУМНИЦЬКА