Головна Свято Осінь прийшла у школу

Осінь прийшла у школу

453
0

Ось і промайнуло коротке бабине літо, почало повівати холодом, змовкли пернаті музиканти. Прийшов час прощатися із золотою осінню. Відтак у Зіболківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося загальношкільне свято "Чари Осені".

На сцені — декорації української хати: тин, на якому висять глечики; збоку сцени — довгий стіл, покритий скатертиною. Зала прикрашена осіннім листям, квітами.

Учні, затамувавши подих, зустрічають Осінь, яка розсипає осінні квіти і кличе місяці. Вони заходять із підносами, на яких лежать овочі та фрукти. У цей час виглядають із вікна хатки дід і баба та запрошують їх до хати. А далі відбувається казкове дійство, під час якого звучать вірші, пісні, прислів’я та приказки про осінь. Діти брали учать у різних конкурсах, іграх. Переможці конкурсів отримали невеличкі призи.

Під кінець свята баба винесла гарбузову кашу та запросила усіх до столу зі словами:

Частуйтеся, добрі люди,
Хай у нас все добре буде,
Їжте всі салат і кашу
І любіть родину нашу.

А далі усі учні пригощалися українськими народними стравами із овочів і фруктів, зібраних із цьогорічного урожаю.

Особливу подяку висловлюю учням 3-го, 4-го і 10-го класів, які були головними героями свята. Також хочу подякувати вчителю музики Наталії Кващишин та класним керівникам за допомогу в організації та проведенні свята.

Марія ЛОМАГА, педагог-організатор Зіболківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.