Головна Свято Мово рідна…

Мово рідна…

489
0

11 листопада , в прекрасний сонячний день, семикласники та ансамбль «Дзвіночок» В’язівської НСЗШ запросили шанувальників української мови та писемності до школи на свято «Воскресне мова — воскресне Україна».

Свято вступним словом розпочала вчитель української мови та літератури Катерина Дмитрівна Полоцька. Під її керівництвом учні декламували поезію та прозові уривки про Нестора-літописця, про красу та милозвучність української мови, про її важкий і тернистий шлях. Виступ читців переплітався з піснями у виконанні ансамблю «Дзвіночок» під керівництвом вчителя музики Галини Чорній. Прозвучали пісні «Рідний край», «Відродися, рідна мово», «Рідна мова» та пісні на слова Т. Г. Шевченка.

Під кінець свята учні заспівали «Боже, великий, єдиний». Вчитель української мови К. Д. Полоцька прочитала свій вірш-молитву, закликаючи берегти українську мову. Ансамбль «Дзвіночок» виконав пісню-прохання до Божої Матері берегти Україну від агресора. Виступ учнів викликав у багатьох батьків сльози.

Спасибі Вам, вчителі-організатори та учні, за прекрасне свято. Віримо, що українська мова ніколи не буде другорядною в нашій країні.

Ірина ГУМЕН, жителька с. В’язови.