Головна Свято Визнання непростої журналістської місії

Визнання непростої журналістської місії

127
0

Нестримний час крізь призму буденних подій один раз у рік приносить особливе свято — професійне. Таке завітало у стіни редакції — її колектив відзначив День журналіста.

З цієї нагоди привітати працівників районного часопису "Відродження" прийшли голова Жов-ківської РДА Богдан Юрдига, голова Жовківської районної ради Тадей Швай. Вони поздоровили журналістів зі святом, із плідної працею на благо жовківської громади. Разом із теплими словами святочних зичень лунали подяки за непросту, та благородну місію — об’єктивно та правдиво висвітлювати найважливіші події сьогодення, обіцяли і надалі усіляке сприяння в контексті подальшої співпраці.

Із солодкими подарунками до працівників районки нагодилась депутат районної ради Ірина Кіянка, висловивши щирі побажання здоров’я і професійних успіхів, а також принесла вітання від депутата облради Івана Бокала.

У день професійного свята на адресу КП "Редакція газети "Від-родження" в електронному письмовому та телефонному вигляді надійшли вітання від депутата Верховної Ради Василя Пазиняка, першого заступника голови Жовківської РДА Надії Щур, колективу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, сільського голови Забір’я Зеновія Сенька, начальника Жовківського УВГ Василя Міндера та інших.

Визнання відповідальної журналістської праці, побажання нових творчих звершень та здійснення задумів радують нас та надихають, додають сил і впевненості.

Щиро дякуємо всім за вітання та підтримку!

Колектив редакції.