Головна Свято Святкували День туризму у «Росинці» на Жовківщині

Святкували День туризму у «Росинці» на Жовківщині

435
0

Міжнародний день туризму — дивовижне свято, яке закликає людей з усього світу до активного відпочинку тільки своєю назвою. Така дата з’явилася досить давно, тому не дивно, що у неї велика історія і чимало традицій.

Святкування бере свій початок  із 1979 року, коли Генеральна асамблея Всесвітньої туристичної організації вирішила, що Міжнародний день туризму допоможе зміцнити їхні позиції у світовому співтоваристві. Варто зауважити, що свято відзначається 27 вересня не просто так. Саме в цей день був прийнятий Статут Всесвітньої туристської організації.

Це прекрасне свято, для кожного, хто хоча б раз відчував себе мандрівником. І не дивно, що за останні кілька років туризм став набагато популярнішим загалом.

Звичайно, святкування не може проходити без цікавих заходів.  Ось і учні Крехівської ЗОШ мали можливість відчути себе справжніми мандрівниками. Завдячуючи щирій гостинності Л. П. Павлюка, О. Ю. Сопілка та Н. П. Бабух, наші юні туристи провели цей день в оздоровчому таборі ‘’Росинка’’. Діти показали свої вміння та навички в орієнтуванні на місцевості. Розпалювали вогнище, готували їжу в польових умовах та долали перешкоди в екстремальних умовах.  Не обійшлось без веселих конкурсів і квестів. Мандрівка виявилась надзвичайно цікавою і пізнавальною.

Тож День туризму — свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись зі щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля! Зі святом всіх, небайдужих до туризму, людей!

Ірина  ЧЕРВІНКА,
Ірина ЗАКРИНИЧНА.