Головна Свято Святий Миколай дарує щастя

Святий Миколай дарує щастя

379
0

Яке свято Миколая без чудес? Їх чекають всі – від малого до старого. Всі мріють про приємні сюрпризи, про тепло та турботу від близьких. У ніч, коли Святий Миколай мандрує від хати до хати, найбільше на нього чекають діти. Як нагороду за добру поведінку, старанне навчання, малеча чекає на подарунки. Важко переоцінити важливість віри в чудо, віри в добро та здійснення мрій, яким переповнені дитячі серця. Саме тому, в день Святого Миколая, так важливо, аби увагою не була обділена жодна дитина.

Усвідомлюючи це, громадський  рух «Зарваницька ініціатива» четвертий рік поспіль бере під свою опіку діток-сиріт та з малозабезпечених сімей. Так, у 2010 році схожа акція відбулася у Старосамбірському районі, у 2011 р. – у смт. Брюховичі, у 2012 р. – у Буському районі.

Цьогоріч подарунки від громадського руху отримали п’ятнадцять дітей із Жовкви. Свято для дітей спільно організовували «Зарваницька ініціатива» та благодійний фонд «Карітас».

«Цього року завдяки спільним зусиллям Львівської Архиєпархії (із благословення митрополита Львівського Владики Ігоря Возьняка та єпарха Сокальсько-Жовківської єпархії Владики Михаїла Колтуна), активістів Зарваницької ініціативи та небайдужої громади Жовкви ми зібрали кошти на подарунки для дітей», – розповідає активіст руху.

За його словами, серед подарунків, які отримали дітки, солодощі, фрукти, канцелярські «Маємо тверде переконання, що милосердя та турбота про ближнього завжди будуть актуальними серед громади, незважаючи на матеріальність сучасного світу. Ми дуже вдячні небайдужим жовківчанам, які зробили пожертви. Треба було бачити очі дітей, їх  щастя і здивування водночас. Переконався, що наша традиція робити дітям свято – просто необхідна», – розповів активіст руху «Зарваницька громадська ініціатива» Юрій Маршалок.

М. Нікітіна – Базилевич,

ГО “Зарваницька ініціатива”.