Головна Свято У Сопошині відкрили дитячий ігровий майданчик

У Сопошині відкрили дитячий ігровий майданчик

596
0

Радість в очах дітей

Для дітей, які проживають у Сопошині, 23 вересня відбулося справжнє свято – відкрили дитячий ігровий майданчик та подарували маленьким жителям села місце для веселого та активного відпочинку.

Подякувати за такий чудовий, казковий, довгоочікуваний подарунок прийшла малеча, батьки, колектив школи, уся громада.  Зі словами вітань до сопошинців та дітлахів звернулися голова Жовківської районної ради Роман Горбань, депутат райради Микола Кожушко та війт села Михайло Ях. Чин освячення здійснив отець Ярослав Петруха. Після урочистостей дітлахи одразу ж побігли випробовувати нові гойдалки, гірки, каруселі та пісочниці. Вони були надзвичайно раді, що нарешті з’явилося місце, де б вони могли погратися у вільний від навчання час.

Майданчик для Сопошина – це не тільки радість для дітей, а й для батьків. Дитячий сміх тепер лунатиме тут до пізнього вечора. Дорослі ж матимуть можливість спостерігати за тим, як на свіжому повітрі бавляться та набираються сил їхні дітлахи.

Із нагоди відкриття дитячого майданчика організували святкову концертну програму за участю маленьких місцевих талантів та танцюристок зі Жовкви. Долучився до них і гурт «Срібні дзвони». Кожен, хто прийшов цієї недільної днини на майданчик біля сільського стадіону, зрозумів: радість в очах дітей — насправді те, заради чого варто жити й працювати.

Як зазначив голова районної ради Роман Горбань, це гарний проект, який  реалізовано спільно з громадою цього села. Варто сказати, що загальний бюджет проекту становить 220,311 гривень, внесок Сопошинської сільської ради — 54,000 грн., Жовківської райради — 20 тис. грн., громади — 34,311 грн., 104,000 грн. — із обласного бюджету.

У Сопошині — працьовиті та активні люди, які небайдуже ставляться до свого спільного дому, дбають про створення комфортних умов у рідному селі. Проект облаштування дитячого ігрового майданчика громада виносила вже давно, та, відповідно, доклалася селом для його втілення. Треба віддати належне голові села, що зумів забезпечити виконання основних робіт.   Жителі Сопошина показали гарний приклад іншим, як можна змінювати життя громади вже сьогодні.

Яніна ТАРАСІВ, Тарас НЕВГАМОВНИЙ