Головна Свято У с. Кулява відбувся концерт «Улюблена Богом перлина для всіх українців одна»

У с. Кулява відбувся концерт «Улюблена Богом перлина для всіх українців одна»

510
0

Цього року, 14 жовтня, всі українці відзначають День захисника України, який припадає на свято Покрови та українського козацтва. В цей день ми вшановуємо славних українських козаків, покровителькою яких вважається Богородиця, та військових, які захищають Україну. Це свято також і родинне – бо пов’язане з родинними і сімейними цінностями і традиціями.

У неділю, 18 жовтня з цієї нагоди в приміщенні Народного дому с. Куляви відбувся святковий концерт «Улюблена Богом перлина для всіх українців одна».

У залі зібралась малеча, молодь та старше покоління. Захід розпочав Юрій П’єх, продекламувавши вірш «Улюблена Богом перлина». Ведучі – Марта Павлицька та Ірина  Шиян  розповіли присутнім про походження свята Покрови. Також дівчата згадали про воїнів УПА, тих, хто в свій час боронив землю від ворога. Зі сумом та болем гості заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих хлопців, які у часи Незалежності України ціною власного життя захищали свою рідну землю від російського агресора. Опісля на сцені прозвучала пісня «Свіча» у виконанні солістки районного Народного дому Наталії Полоцької.

Учасники художнього слова зачитали вірші про вояків УПА, привітали присутніх чоловіків із Днем Захисника України. Солісти Тетяна Ромах та Наталія Полоцька подарували низку пісень, зокрема: «На могилі калина схилилась», «Присягу двічі не дають», «Кленова балада», «Рідний мій синочку», «Я за тобою полечу». Маленькі козаки Руслан Шиян та Юрій П’єх заспівали пісню «Козацькому роду нема переводу».   Ведучі висловили подяку місцевим героям Ігорю Троцю та Михайлові Савіцькому, що повернулися зі сходу країни, побажали їм здоров’я та мужності.

На завершення діти заспівали пісню «Заспіваймо пісню за Україну», побажали мирного неба над головою, міцного здоров’я та єдності.

Від сил кривавих і ворожих,

Що нашу землю гнітять знов,

Хай буде завжди на сторожі

Від Богородиці Покров

Світлана Шиян, завідувач Народного дому с. Куляви.