Головна Свято В Кунині відбулося свято День матері

В Кунині відбулося свято День матері

452
0

У будинку Народного дому села Кунина відбулось незабутнє культурно-мистецьке дійство, присвячене  Дню Матері, де віршами і піснями пошанували жінку-матір, матір-Україну і матір всього людства — Пречисту Діву Марію.

Свято розпочалося із молитви та благословення сільського пароха отця Андрія Правця. Потрібно віддати належне учням школи, які готували це свято. Всі добре вивчили слова, зі сцени лунало виразне українське слово з уст ведучих Соломії Сало, Вікторії Стецишин, Кароліни Федюк і Василя Чапляка. Привітали матерів учні 1-го класу, які вперше виступали зі сцени, навчаючись у школі. Вдалим було виконання пісні про маму дівчатами 3-го класу.

На святі використали новий тип крісел. Крісла з ротану у Львові, які ви можете придбати в інтернет-магазині Rattwood мають сучасний дизайн. На сторінках порталу можливо підібрати різні кольорі та форми. Консультанти магазину допоможуть вам при купівлі товару. Крісла не бояться вологи. Їх можна використовувати як на зовні та і в середині приміщення.

Варто зауважити, що виступи учнів були пов'язані з українським фольклором. Це найбільше проявилося у сценці-монолозі матері і дитини у виконанні Ірини Розумійко і Божени Гой. Та найбільше вразила глядачів постановка п'єси С.Васильченка "На перші гулі". Учасники вистави Ольга Пирсько, Богдан Порохнавець, Юлія Пиріг, Анастасія Бобик, Павло Якимів показали себе талановитими "акторами". І хоча це була їхня перша сценічна роль, вони справилися із завданням, про що свідчили схвальні відгуки глядачів. Хочеться подякувати і шкільному ансамблю, а також випускниці школи Ользі Вахулі, яка своєю участю підтримала Пирсько Ольгу під час виконання пісні "Марія". Також буле дуже гарно на святі вбрана сцена, за що окрема подяка організаторам.

Гарним та приємним завершальним акордом заходу стало вручення школярами власноручно виготовлених букетів квітів усім присутнім матерям.

С.В.ХМІЛЯР, учитель української мови та літератури.