Головна Свято В Народному домі села Лаврикова відбулося Родинне свято

В Народному домі села Лаврикова відбулося Родинне свято

498
0

Материнство… Святе і прекрасне, оспіване поетами, увіковічнене художниками на полотнах. Через віки наш народ проніс глибоко шанобливе ставлення до матері.  Про неї, берегиню домашнього вогнища, уособлення духу пам’яті, волі душі і наміру, написано й сказано багато і, водночас, мало. Прийшов на землю травень, оспіваний у піснях, гаптований солов’їними трелями, і приніс нам зворушливе, сердечне Свято матері. Це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого Сина – Спасителя людства.

17 травня відбулося Родинне свято в Народному домі села Лаврикова. Матерів, бабусь вітали віршами діточки, учасники вокального ансамблю «Вишиванка» НД с. Лаврикова (керівник Марія Думич), співали народні пісні про матерів — найдорожчих людей на світі. Кульмінацією свята стала вистава «Наймичка» Т. Г. Шевченка за участю учасників самодіяльного драматичного колективу Жовківського районного Народного дому (керівник Наталія Парамонова). Концерт та вистава знайшли щирий, теплий відгук у серцях глядачів.

«Ми щасливі, що можемо так висловити свою повагу і любов до наших мам і бабусь!» — поділились враженнями від свята його учасники.

Наш кореспондент.