Головна Особистості Гості з Литви

Гості з Литви

718
0
Делегація з Литви

Старовинна Жовква своїми краєвидами манить багатьох. У нас є на що подивитися, чим замилуватися незалежно від пори року. Найбільше туристів манить зимова пора, особливо різдвяно-новорічні свята.

Днями делегація з Литви, з міста Купишкис, на чолі з мером – Дейніусом Бардаускасом перебувала у Жовкві, де відвідала храм Пресвятого Ісусового Серця, погуляла по центрі міста, а також завітала у стіни Жовківської районної ради.

Зокрема, будучи у храмі, послухала розповідь про розпис церкви від уст архітектора ДІАЗу Михайла Кубая та о. Климентія, а ще спустилася у підземелля, яке розташоване під храмом та монастирем оо. Василіян. Опісля зачудовані литовці подарували жовків’янам, присутнім у церкві, релігійну пісню в знак пошани. Далі – екскурсія містом і зустріч із головою Жовківської районної ради Романом Горбанем, заступником голови Аллою Жук і радником голови ради з питань роботи рад та земельних питань Василем Пущинським. Гості обмінялися подарунками та вирішили підтримувати  партнерські відносини.

Дякуючи за теплий прийом, мер Купишкиса зауважив, що у нас відчувається дух історії, старовини, піднесеності.

Наступне місто, яке їх зустріло,  – Івано-Франківськ, де вони виступили з концертною програмою на головній площі.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.