Головна Особистості Жовківщина святкує День батька

Жовківщина святкує День батька

490
0

В Україні є досить добрих та зворушливих святкових дат, які допомагають українцям забувати про повсякденні клопоти та рутину, розслабитись та зарядитись позитивною енергією. З-поміж них особливо вирізняється впродовж останніх років День батька.

Тато — важливе слово в житті кожної людини. Воно звучить гордо й так само вагомо, як і мама. Дуже добре, коли є не тільки біологічний батько, але і тато-вихователь, тато-помічник, тато-друг, який уособлює собою родину. І якщо це одна й та сама людина, яка у всьому допомагає, то жити в такій родині — щастя.

Гарні стосунки виплекали в сім’ї Зазулькевичів із Глинська. Для чотирьох діточок — найкращий у всьому світі їхній татусь. Так, бути батьком — не тільки велика радість, але й відповідальність. Мабуть, насамперед, перед родиною — дружиною, дітьми… Володимир це усвідомлює і намагається все і всюди встигнути, бо справ у нього дуже багато! «Щоб забезпечити гідне життя своїм дітлахам, необхідно крутитися, «як білка в колесі», — ділиться у розмові пан Володимир.

Важко переоцінити ту роль, яку батько відіграє у житті своїх дітей. Він завжди має бути взірцем справжнього чоловіка — турботливого, патріота своєї країни для синочків — Святослава та Дениса, а для дівчаток — Валерії та Даринки — вірного, відповідального. Часто кажуть, що тати більше люблять синів, особливо первістків. Але для справжнього батька дитина, синок це чи донечка, то найцінніший скарб, що дала йому доля. Хлопчисько — спадкоємець, а донечка — бальзам для душі…

Володимир Зазулькевич власним прикладом показує їм, як важливо мати власну думку і ні від кого не залежати. Разом із дружиною Мар’яною вчать своїх дітей життєвих премудростей. Головне — за будь-яких обставин залишатися чесною і порядною людиною. І дітвора вдячна своєму батькові за дбайливе ставлення до себе, за безмежну любов, за безтурботне дитинство.  Батько потрібен кожній дитині. Він є опорою для всієї родини. Кожен батько повинен розуміти, що виховання дитини — це величезна відповідальність і щастя, яке, на жаль, дається не всім. Тому батьки повинні цінувати кожну мить, хвилину, проведену зі своїм малюком, навіть якщо їм за двадцять, тридцять, сорок чи навіть п’ятдесят років. Батьки й діти повинні цінувати один одного, вчитися терпеливості та любові.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.