Головна Звернення Механізм відліку часу знову запрацював

Механізм відліку часу знову запрацював

270
0

Гарний подарунок напередодні Нового року отримали жовків'яни. На вежі ратуші Жовківської міської ради встановили новий годинник. Тепер він більш модернізований, самоналаштовується за супутником.

Варто сказати, що як і старий годинник, електронні дзвони опівдні вибивають Державний Гімн України. Однак найцікавіше те, що годинник щогодини виконує сигнал міського сурмача (цю мелодію записано на професійній студії, а передували їй ноти, котрі знайдено в рукописах ще часів XVII століття). Годинник придбано за кошти Європейського Союзу, а обійшовся він у 150 тисяч гривень. До речі, саме працівникам Туристичного Центру належить ідея відтворення годинником старовинного сигналу.

Механізм відліку часу встановила Жовківська міська рада за підтримки комунального підприємства «Туристичний інформаційний центр» (Любомир Кравець) у межах реалізації транскордонного проекту «Розвиток туризму в транскордонному партнерстві». Окрім того, завершено ремонт у вежі міської ради з облаштуванням оглядового майданчика. Надалі буде організовано  історико-краєзнавчу експозицію всіх епох «Музей старого містечка» всередині. Зініціювали це міський голова Жовкви Петро Вихопень та колектив КП «Туристичний інформаційний центр». Останній зал експозиції буде якраз в кімнаті, яку займає годинник. Обіцяють, що буде цікаво як для туристів, так і для мешканців Жовківщини.

Яніна Тарасів.