Головна Звернення Співпраця дає поштовх

Співпраця дає поштовх

314
0

Минулого тижня щедра Жоківщина приймала гостей з Республіки Польщі. На урочистому засіданні Асоціації керівників місцевих рад нашого району голова Жовківської районної ради Роман Горбань привітав учасників делегації на чолі зі старостою Томашівського повіту Яном Ковальчиком.

У 1999 році між Жовківським районом і Томашівським повітом підписана перша угода про міжнародну співпрацю. Упродовж цього часу між районом і повітом реалізуються проекти міжнародного співробітництва у галузях культури, освіти, спорту та туризму. Минулоріч у рамках відзначення 15-ї річниці міжнародної співпраці делегація Жовківського району на запрошення Томашівського старости відвідала польське місто Томашів-Любельський.

Голова Жовківської районної державної адмістрації Надія Щур у вітальній промові висловила сподівання подальшої співпраці, яка дає поштовх для розвитку кожної галузі на міжнародному ринку.

Представники польської делегації ознайомили наших керівників місцевих рад зі соціально-економічним становищем Томашівського повіту. Олег Бейзик – голова Асоціації голів місцевих рад Жовківського району, презентував Жовківщину у розрізі міських, селищних, сільських рад. Адже у кожній з них є що показати, зокрема пам'ятки архітектури,  і почерпнути витоки героїчної історії.

Наостанок офіційної зустрічі голові районної ради Роману Горбаню від польської делегації вручено пам'ятний подарунок для Жовківщини. Перебування гостей з Польщі продовжилось екскурсією містом і у Крехівський монастир. Обидві сторони міжнародної співпраці висловили сподівання на подальше прикордонне співробітництво і партнерство.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.