Головна Звернення Спільна праця територіальних громад та органів місцевого самоврядування

Спільна праця територіальних громад та органів місцевого самоврядування

196
0

На сьогоднішній день ми ще раз переконалися,  що спільна праця — це основа позитивного успіху. У тяжкі часи як для Держави, так і для громади, ми всетаки  спроможні будувати своє майбутнє.  Адже саме сьогодні допомога громади і підприємців для огранів місцевого самоврядування є основною підтримкою. І коли ми уже  стоїмо на порозі до Європейського Союзу, нам потрібно переймати європейські правила. 

Проводиться багато конкурсів та проектів на отримання грандів з різних напрямків. Також у Львівській обласній раді оголошено конкурс мікропроектів місцевого розвитку на 2015 рік. Він може охоплювати проекти загальною вартістю 250 тис. грн. Співфінансування — у сумі 75 тис. грн. (максимальна сума субвенції з обласного бюджету) зі сторони конкурсу. Перші кошти  повинні бути виділені зі сторони місцевого бюджету, підприємців і громади. Саме цей проект проводиться у сільських громадах для покращення їхнього розвитку. Невід’ємною складовою в залученні Конкурсантом коштів  має бути внесок територіальної громади в сумі, не менше 6 % від вартості проекту. Обсяг залучених Конкурсантом коштів має становити більше  суми коштів, яку планується залучити з обласного бюджету.

Також підприємці та фермери повинні з розумінням ставитися  до наших проектів. Тому, що їхня допомога ( співфінансування) є дуже важливою. 
До даних проектів з розумінням відносяться Жовківська районна рада та Жовківська районна державна адміністрація, які надали гарантійні листи  про співфінансування проектів.

Асоціація місцевих рад Жовківського району плідно працює у підготовці та написанні даних проектів, долучилися сільські голови разом із ініціативними групами. Суть програми: активізація громад при реалізації соціально значимих проектів за підтримки актуальних мікропроектів місцевого розвитку за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішити важливі наші проблеми, щоб громаді жилось більше комфортно, безпечно. Тож побажаємо успіху усім Конкурсантам.

Богдан СТАХІВ, заступник голови Асоціації місцевих рад Жовківського району.