Головна Цікаво Вибираємо велосипедні фари і мигалки

Вибираємо велосипедні фари і мигалки

68
0

На перший погляд вибір велосипедної фари – це не складне питання. Вибираємо будь-яку ліпшу фару і замовляємо доставку. АЛЕ якщо придивитися уважніше, то можна помітити, що сьогодні є маса різних варіантів таких фар. Всі вони розрізняються по потужності світла, способом кріплення і іншими додатковими характеристиками. Велофари також може вирішити і чисто естетичні питання нарівні з практичними. Якщо ви не маєте досвіду в цьому питанні, тоді зверніться за допомогою до професійних консультантів.

Навіщо купувати фари для велосипеда

Фари – це найважливіші фактори безпечної їзди на велосипеді. І тут мова йде не тільки про те, щоб ви могли добре бачити дорогу попереду себе. Спеціальні габаритні вогні ззаду і спереду дозволять автомобілістам і пішоходам заздалегідь бачити вас попереду себе і таким чином уникати аварійних ситуацій. Крім того, ви і самі повинні добре бачити всі можливі перешкоди, які тільки можуть виникнути у вас на шляху в темний час доби. Фари будуть вам корисні також і в тому випадку, якщо ви не їздите вночі. Крім того, ваш шлях може проходити через тунелі і мости, де також є мінімальне висвітлення.

Як вибрати велосипедну фару

У цьому питанні вам краще відразу ж визначитися з бюджетом. Залежно від того, скільки ви готові витратити на покупку, потрібно і підходити до вибору. Якщо ви хочете заощадити, про можете придивитися до китайських виробників. Сучасні китайські товари демонструють непогану якість при відносно невисокій вартості.

Ще один фактор – це спосіб кріплення. Є універсальні кріплення, які можна закріплювати на рамі і кермі. Є спеціальні варіанти для закріплення на шоломі. Ще один варіант – це купити спеціальне кріплення для використання звичайного ручного ліхтаря.

Ну і нарешті – потужність світлодіодів. Тут спостерігається закономірність – чим потужніший світло, тим швидше закінчується заряд акумулятора. Щоб ви могли відчувати себе більш впевнено, необхідно підбирати ліхтар з тривалістю роботи не менше двох годин поспіль.

Де купувати велоаксесуари онлайн вигідно

Рекомендуємо вам звернути увагу на вигідну пропозицію від інтернет-магазину ВелоГО, який займається продажем велосипедів і різних аксесуарів до них. Тут ви знайдете дійсно широкий вибір товарів за доступними цінами від виробника. Ви можете підписатися на інтернет-розсилку і будете щоразу повідомлені про найновіші надходження.