Головна Інтерв'ю Здобутки і проблеми Забір’я

Здобутки і проблеми Забір’я

273
2

Свято села, сільського господаря – це своєрідний підсумок усього року. Що вдалось зробити? Які плани на майбутнє? А ще, можливість сказати про на болілі проблеми. З цими запитаннями ми і звернулися до першої особи сільської ради Зеновія Сенька.

– Святкування, вшановування людей, які дійсно заслужили своєю працею, щоб їх відзначити, – підкреслює забірчанський голова у розмові, – це приємно. Прекрасна традиція, яка потрібна для виховання нашої молоді. Насамперед, хай беруть, наслідують і продовжують справу батьків. Це є можливість показати себе, а ще подивитися на когось.

Відрадно, що за рік, який минув, маєм і позитивні зрушення, що найбільше нас радує, – це благоустрій біля джерела. Друге, громада збирається будувати церкву. В стадії розроблення культурно-оздоровчий комплекс. Ми запропонували районній раді на підставі районно-пілотного проекту розвитку сільських громад програму. Цьогоріч нам вдалось зробити 500 м. та 300 м. графійної дороги, яка сто років не ремонтувалася.

Є і проблемні питання, які потребують нагального вирішення. Це не дофінансування  по дошкільному закладу (не закрито  захищених статей), так як коштів було закладено обмаль з районного бюджету. Звичайно, це і ремонт доріг. Комунальні  більш-менш ми «полатали». А решта – чекаємо фінансування…