Головна Інтерв'ю Наша безпека у наших руках

Наша безпека у наших руках

407
0

Минулого тижня у Жовківській райдержадміністрації відбулася зустріч громади Жовківщини з головою Львівської обласної державної адміністрації Олегом Синюткою і керівництвом правоохоронних структур області. В обговоренні актуальних проблем нашого району й шляхів їх вирішення взяли участь голова Жовківської РДА Надія Щур, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, міський голова Жовкви Петро Вихопень, керівники служб і структурних підрозділів, громадськість.

Олег Синютка констатував у виступі, що спілкування на місцях, у районах, відкриває реальні проблеми і дає можливість почути від людей як зауваження, так і позитивні відгуки про діяльність органів місцевої влади, правоохоронців.

Виконувач обов’язків керівника Червоноградської місцевої прокуратури Іван Мартиняк поінформував про розкриття злочинності та профілактику правопорушень, акцентував увагу на проблемні питання. Доповідач відповів на поставлені запитання присутніх.
Начальник Управління СБУ у Львівській області Віктор Андрейчук наголосив на небхідності кожного громадянина бути особливо пильним і сконцентрованим. У разі виявлення підозрілих осіб або ж покинутих предметів, негайно повідомляти правоохоронні органи. Наша безпека у наших руках. Кожен з нас має захистити себе і ближнього.

Олег Синютка відповів на запитання присутніх, наголосив на сприянні учасникам АТО у вирішенні соціальних проблем. «Ми повинні з величезною повагою ставитися до тих хлопців, котрі нас захищають на Сході України, бо  вони чесно виконали свій військовий обов’язок», — завершив очільник області.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка і голова Жовківської РДА Надія Щур, відповідно до указу Президента України, нагородили  за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суве-ренітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу, нагородили ювілейною медаллю «25 років незалежності України»  Мирославу Мандрик – директора Народного дому с. Деревні (на світлині),  Миколу  Пилипця – власника сімейної ферми с. Кам’яної Гори, Володимира Герича – директора Жовківського ДІАЗу.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.