Головна Коротко Вечірні вогні на вулицях нашого рідного села Смерекова

Вечірні вогні на вулицях нашого рідного села Смерекова

240
0

Впровадження новітніх технологій та прагнення населення кращих умов життя, все більше і більше наближає нас до стандартів, які є прийнятними у європейських країнах. Сьогодні, доклавши зусиль, ми намагаємось ефективно та раціонально підійти до того чи іншого питання, а кожне вирішене з них – це поступ у розвитку, дорога в майбутнє. Саме одним із таких питань постає на часі проблема освітлення вулиць.

І таким вагомим кроком назустріч світлу і Європі може вже похвалитись одна із громад нашого району. Завдяки проекту з вуличного освітлення, вечірні вогні на вулицях нашого рідного села Смерекова та  автозупинки з підхідною дорогою у село – ясніли у всій повноті свого різнобарв’я. Проблема, яка існувала довгі роки, була вирішена 15 травня цього року. І вкотре ми змогли переконатись, що лише спільними та наполегливими зусиллями можемо створити нову інфраструктуру своїх населених пунктів. І цей поступ — це лишень перший рубіж системи з покращення умов життя та добробуту громади, яка уже давно в очікувані кращого і світлого проживання. І усі наші наступні кроки також будуть спрямовані на те, щоб залучити усі верстви населення до перспективних та стратегічно важливих проектів з покращення умов життя рідної громади.

Завдячуємо Львівській обласній раді та Львівській обласній державній адміністрації, Жовківській районній раді та Жовківській районній державній адміністрації, які фінансово підтримали нашу раду в обласних мікропроектах та в інших фондах у досягненні бажаного результату та  спільними зусиллями дійти до нових європейських вершин. Тож будуймо майбутнє разом, аби спільно досягати мети.