Головна Листи Контролюючі органи Жовкви постійно збирають “данину” з продовольчого базару, але захист прав...

Контролюючі органи Жовкви постійно збирають “данину” з продовольчого базару, але захист прав споживача не гарантують

310
0

Пані, купіть молокосвіженьке, ранішнє

Пане, купіть сметани, нехай вам добре… —  припрошують селянки.

Сало, мясо, яйця, сир… овочі, городина…,  розкладені на коробках, картоні, клейонках на тротуарі і навіть на проїжджій частині дороги, на асфальті. Жіночкипродавці щось між собою говорятьпідбіг собачка, понюхав салонапевно не сподобалосьпідняв ногу, напісяв. На зауваження продавчиня відповіла, що більше важити буде. Вихлопні гази, порох, під час дощу бризки бруду,болотавсе це потрапляє на продукти.

Жовківська районна санепідемстанція, керівництво міста, району, комітет із захисту прав споживачавсі  «працюють» для блага народу.

Пані «митниця» збирає мито за місце регулярно ,,нікого не обминає, навіть, якби продавці стояли аж до школи мистецтв.

Чи є на сільськогосподарські продукти відповідні документи, результати аналізів лабораторії на вміст нітратів, певні санітарні дозволинікого не цікавить.

На лотку я купив картоплю. Ззовнінормальний вигляд, розрізав, а всередині дупло уражене раком, чорна, гнила. Відніс продавцю. Хлопець спочатку відхрещувався, але, коли я довів, що в нього купив товар, він переді мною розрізав картоплю з коробки, переконався, що то неякісний товар і замовчав. Відніс я ту картоплю в санепідемстанціюжодної реакції, у службу захисту рослин, у міську раду, у відділ с/г РДА. Подивились. Реакція була нейтральнанікому нема до того діла. Кожна служба мене футболила від себе.

Боляче дивитись на реальність. Я розумію, що нема коштів, але

Страшні речібайдужість, бідність, але невже так має бути, чому це повинно у всьому верховодити?

Дай Боже, щоб революція гідності дала позитивні результати із Києва, з Майдану Незалежності, дійшла сюди, і в Жовкві почалися зміни на краще.

По відстані Жовква так близько до Європи, а в побуті —  дуже далеко. Хіба не можуть селяни в нормальних умовах продати свій власними руками вирощений товар, а покупці купити, адже Жовква за 40 кілометрів від Європи?

 

Василь Гульгун,

м.  Жовква.