Головна Проблема Дочекалися ремонту дороги у м. Жовква, що на початку вулиці Львівській

Дочекалися ремонту дороги у м. Жовква, що на початку вулиці Львівській

304
0

Минулого тижня у центрі Жовкви сталася «історична» подія.

Проблемний відтинок дороги, що на початку вулиці Львівської, нарешті дочекався ремонту.  

Ще у 2013 році на сторінках газети ми висвітлювали дане проблемне питання,  адже жоден автомобіль не міг проїхати без гуркоту, що нагадував переїзд по залізничній колії. Здригаючий звук безперестанно лунав у центрі, зважаючи на немалий потік автотранспорту. Після звернень у міську раду, комунальне підприємство «Жовківське МВУЖКГ», згодом працівники Жовківського комунального підприємства відремонтували дану ділянку роботи. Та, на жаль, ремонту вистачило ненадовго. Гуркіт на решітках знову відновився.

На минулорічні звернення  мешканців прилеглих будинків у Жовківську міську раду, районну державну адміністрацію з проханням відремонтувати дану ділянку дороги реакції не було. Так і майже безперестанку було чути гуркіт стукотіння решіток, коли проїжджали автомобілі.

Нарешті минулого тижня дорожники усунули проблемну ділянку дороги. Як поінформував міський голова Жовкви Петро Вихопень, раніше цю дорогу обслуговував Жовківський райавтодор. Після реорганізації, наприкінці минулого року вона перейшла до філії «Жовківська ДЕД». На прохання міської ради та керівника дорожньої організації Віктора Крупи — члена виконкому, дощові решітки частково засипали асфальтними висівками. Залишили місця для стікання води. Такий ремонт  — тимчасовий, бо влітку, за сприятливих погодніх умов, даний відтинок шляху  буде заасфальтовано.

Тепер і водії впевненіше проїжджають, і пішоходи не лякаються  гуркоту решіток. Та й мешканцям прилеглих будинків стало значно спокійніше.

Уляна Головенько.