Головна Проблема На Жовківщині протестують військові

На Жовківщині протестують військові

676
0

В сесійному залі Жовківської районної ради зібрались пенсіонери-військовослужбовці та працівники МВС на пенсії. Зібрання відбулось у межах всеукраїнської акції-протесту пенсіонерів-силовиків проти чинного пенсійного законодавства та невиконання зобов’язань діючої влади зі соціального забезпечення ветеранів військової служби та колишніх працівників інших силових структур.

Під час засідання за участі ветеранів військової служби, представників громадських організацій ветеранів України, керівництва районної влади в особі заступника голови райради Алли Жук, першого заступника голови РДА Любові Дунець, начальника та заступника начальника Жовківського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Галини Скоропад та Світлани Купецької відбулось обговорення давно наболілої проблеми ветеранів силових структур на пенсії. Відповідно до постанов Кабміну та ВРУ, законодавчо визначено призначити військовим пенсіонерам пенсію, згідно з перерахунком, з усіма нарахуваннями (вислуга, посада, звання тощо) та збільшити її розмір. Такі зміни мали б відбутись вже з 1 січня 2018 року, проте Кабмін запустив новий законопроект, який повністю перекреслює їхні попередні обіцянки. У зв’язку з цим, ветерани-військовики, колишні міліціонери заявляють, що не потерплять такого ставлення щодо правоохоронців і військових та підготували петицію для уряду, котру передали органам місцевої влади для подальшого її розгляду та надсилання її вищому керівництву держави. Органи місцевої влади повністю підтримали протестувальників та пообіцяли сприяти вирішенню їх питання вже найближчим часом.

Як заявили ветерани силових структур, вони не збираються опускати руки, і в разі невиконання їхніх вимог, готові вирушити до Києва.