Головна Право На Львівщині запрацювала служба «112»

На Львівщині запрацювала служба «112»

230
0

Мешканці Львівської області можуть отримати допомогу екстрених, комунальних служб, а також органів влади за єдиним телефонним номером «112». Відповідний меморандум про впровадження служби екстреної допомоги населенню підписали голова ОДА Олег Синютка, голова облради Петро Колодій, начальник обласного управління ДСНС України Сергій Дмитровський, керівники підрозділів екстреної допомоги населенню та обласного контактного центру.

Упровадження лінії «112» відбу-ватиметься у два етапи. На першому етапі єдиний номер функціонуватиме у тестовому режимі на базі колцентру Головного управління ДСНС. Зокрема працівники центру оброблятимуть вхідні дзвінки та переадресовуватимуть їх на відповідні служби. На другому етапі відбуватиметься централізоване впровадження та об’єднання усіх екстрених служб в один програмно-апаратний комплекс. Лінія «112» функціонуватиме паралельно з номерами телефонів 101, 102, 103 і 104.

За словами керівника області Олега Синютки, служба екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112» створена, щоб допомогти людям, адже виконання кожного звернення буде жорстко контролюватись.

«Людині достатньо знати один номер, зателефонувавши на який, можна отримати допомогу в будь-якій ситуації. Для нас найважливіше – це зворотня реакція жителів області. Тому ми хочемо змусити всі регіональні служби працювати на результат. Кожен дзвінок та звернення буде знято з контролю лише після підтвердження тієї людини, що звернулась за допомогою», — наголосив він.

Керманич ОДА також додав, що після успішного тестування єдиний номер «112» планують впровадити по всій Україні. «Поки що основне завдання, щоби лінія «112» запрацювала на Львівщині, а вже, коли все протестуємо, вона працюватиме й у інших регіонах. На прикладі нашої області ми хочемо довести, що забезпечити функціонування єдиної служби екстреної допомоги – реально», — зазначив він.

Під час підписання меморандуму Олег Синютка також розповів, що спершу лінія «112» функціонуватиме у тестовому режимі, згодом можна буде перейти до другого етапу. Надалі служба «112» прийматиме дзвінки з будь-яких питань цілодобово.​