Головна Свято В Старичах на Жовківщині відбувся концерт, присвячений захисникам України

В Старичах на Жовківщині відбувся концерт, присвячений захисникам України

367
0

У селі Старичах, у 184 Навчальному центрі, що на Яворівщині, вкотре відбувся концерт (це вже вп’яте), присвячений захисникам України. Представляли його учасники художньої самодіяльності смт. Магерова та с. Бірок.

Пісенні колективи зуміли передати мужнім захисникам свою увагу та підтримку. А композиції підкреслювали любов до рідної Батьківщини.

За активну участь у патріотичному вихованні військовослужбовців 184 Навчального центру вдячне керівництво (начальник, полковник О. Остапчук) відзначило грамотою учасників художньої самодіяльності Народного дому смт. Магерова відділу культури і туризму Жовківської РДА та керівника Галину Фесюк.

У концертній програмі взяли участь: солістки Надія Сліпець (завідувач Народного дому с. Бірок), Юлія Капітан (завідувач Народного дому с. Синькович), «реп» читав Роман Климко, вокальний ансамбль “Сузір’я” Народного дому смт. Магерова (кер. Ігор Сковрон), гуморист Іван Кремінець. Авторські вірші звучали у виконанні начальника відділу культури і туризму Галини Фесюк.

Концертна програма підготована директором Народного дому Надією Залецькою та художнім керівником Надією Сковрон.

Спонсорами поїздки виступили Юрій Семочко та Петро Бурило, у співфінансуванні з відділом культури і туризму Жовківської райдержадміністрації.

Уляна Роман.