Головна Особистості Релігійна проща «Матері в молитві» Жовківщини

Релігійна проща «Матері в молитві» Жовківщини

325
0

15 листопада відбувся  IX з’їзд руху «Матері у молитві» Сокальсько-Жовківської Єпархії. Місцем проведення став храм у м. Кам’янці-Бузькій.

Храм Преображення Господнього був переповнений учасниками з’їзду, яких цього року приїхало більше п’ятисот чоловік із різних деканатів єпархії.

На з’їзді вдруге були присутні «Матері в молитві» храму Вознесіння Господнього с. Сулимова, а також долучились до поїздки, яку ініціював о. Роман Малькевич, ще три спільноти із Жовківщини: слугині смт. Куликова, храму Успення Пресвятої Богородиці та дві спільноти м. Жовкви храму свящ. Йосафата та Пресвятої Трійці. В дорозі лунала спільна молитва у наміренні за кращу долю України та багато релігійних пісень.

 Програма з’їзду була насиченна, але дещо відмінна від попередніх. Ще перед самим початком чотири спільноти разом помолилися панахиду за загиблими на Майдані та в зоні АТО, перед храмом, де встановлена дошка в їх пам’ять. Після реєстрації учасників жовківчани спустилися до нижнього храму, щоб перед чудотворною іконою Струмило-Кам’янецької Божої Матері відмовити вервицю та заспівати кілька пісень. Опісля розпочалася спільна програма у верхньому храмі. Було молитовне правило спільноти, Божественна літургія та Сповідь.

Цьогорічна зустріч «Матерів у молитві» була дуже особливою, адже єднала усіх у спільній молитві за мир, спокій та добробут нашої держави. В часі з’їзду були зібрані пожертви для військовослужбовців.

Подав о. Роман МАЛЬКЕВИЧ, адміністратор парафії  Вознесіння Господнього с. Сулимова.